Gesamtbewertungen
185Durchschnittliche Bewertung
5
Exzellent
178
Gut
2
Mittel
0
Schlechte
0
Abscheulich
0
Alle Bewertungen
Bewertung
Sortiere nach
To jest tasma ,ktorej dlugo szukalam,‼️❤️ Wytrzymala,ale tez delikatna,polecam‼️
Bez wątpienia najlepszy klej na jakim pracowałam.
Super sprawa . Polecam ten pojemnik
Rzęski delikatne mięciutkie super schodzą z paska z łatwością tworzą się kępki. Polecam
red melody pachnie cudownie!




