Warenkorb leer
0

Gesamtbewertungen

185

Durchschnittliche Bewertung

5
Exzellent 178
Gut 2
Mittel 0
Schlechte 0
Abscheulich 0

Alle Bewertungen

Bewertung
4 Jahre vor

Moje klientki i ja uwielbiamy tą poduszkę! Dla mnie jako stylistki sprawdza się idealnie, mam sporo miejsca na swoje przybory, a klientki chwalą sobie wygodę.

J
Jesica K.
4 Jahre vor

Najlepszy klej na jakim miała okazję pracować! GORĄCO POLECAM

4 Jahre vor

Najlepszy klej do liftingu jaki miałam .Polecam z całego serca

4 Jahre vor

Super podgrzewacz, regulacja temperatury daje olbrzymi komfort pracy, gdyż można idealnie sobie dobrać temp. do wosku, dla mnie mega.

4 Jahre vor

Świetnie nawilża , rzęsy po nim są miękkie i odżywione. Bardzo przyjemny zapach i co najważniejsze naturalne składniki. Polecam wszystkim