Gesamtbewertungen
183Durchschnittliche Bewertung
5
Exzellent
178
Gut
2
Mittel
0
Schlechte
0
Abscheulich
0
Alle Bewertungen
Bewertung
Sortiere nach
Wszystko Ok polecam
Klej wart każdej mojej uwagi, w lato sprawdzę się w 100% w zimę jeżeli ktoś lubi ciepło tak jak jak ja w lokalu to również się sprawdzi. Polecam z całego serca.
Polecam !!!!!!!!! !!!!!
Super produkt!! Polecam
Wałki do rzęs są świetne, uwielbiam je Co mi tylko brakuje w zamówieniu to że nie mogę kupić rozmiaru wałka który mnie interesuje.

