Gesamtbewertungen
183Durchschnittliche Bewertung
5
Exzellent
178
Gut
2
Mittel
0
Schlechte
0
Abscheulich
0
Alle Bewertungen
Bewertung
Sortiere nach
Przesyłka zapakowana wzorowo, wszystko się zgadza Na pewno będę tutaj wracać po zakupy. Serdecznie polecam!
Produkt rewelacyjny. Idealnie nadaje się jako pielęgnacja pozabiegowa przy hennie czy laminacji ale także jako odżywcza kuracja dla naturalnych rzęs i brwi.
Odżywka jest świetna.Dobrze się rozprowadza.Nie pozotawia białej warstwy. Polecam w 100%!
Mast have każdej kobiety! W końca mm ujarzmione brwi i każdy włosek jest na swoim miejscu Szczerze - nie wyobrażam sobie już bez niego codziennej porannej rutyny
Kolor blonde wyszedł żółty jak kurczak i rozjaśnił moje włosy. Radzę wziąć to pod uwagę przy zakupie


