Warenkorb leer
0

Gesamtbewertungen

185

Durchschnittliche Bewertung

5
Exzellent 178
Gut 2
Mittel 0
Schlechte 0
Abscheulich 0

Alle Bewertungen

Bewertung
3 Jahre vor

Polecam całkiem okey mam nadzieje ze efekty będą

3 Jahre vor

Zawsze jestem w 100% usatysfakcjonowana ❤️

3 Jahre vor

Super produkt polecam.

3 Jahre vor

Bardzo dobra i wydajna odżywka. Nie zostawia białych śladów na włoskach i można ją stosować kilka razy dziennie. Polecam w 100%

3 Jahre vor

Bardzo dobry sklad Rzesy i brwi sa odzywione i nawilzone. Duzy plus ze nie ma tlustej konststencji jak w przypadku olejkow. Wygodna aplikacja, rozne szczoteczki wiec kazdy uzywa jak mu wygodniej Jestem zadowolona i polecam