Koszyk Pusty
0

Wszystkie recenzje

185

Średnia ocena

5
Najlepsze 178
Dobry 2
Średni 0
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
3 lata temu

Polecam całkiem okey mam nadzieje ze efekty będą

M
3 lata temu

Zawsze jestem w 100% usatysfakcjonowana ❤️

3 lata temu

Super produkt polecam.

3 lata temu

Bardzo dobra i wydajna odżywka. Nie zostawia białych śladów na włoskach i można ją stosować kilka razy dziennie. Polecam w 100%

3 lata temu

Bardzo dobry sklad Rzesy i brwi sa odzywione i nawilzone. Duzy plus ze nie ma tlustej konststencji jak w przypadku olejkow. Wygodna aplikacja, rozne szczoteczki wiec kazdy uzywa jak mu wygodniej Jestem zadowolona i polecam