Gesamtbewertungen
185Durchschnittliche Bewertung
5
Exzellent
178
Gut
2
Mittel
0
Schlechte
0
Abscheulich
0
Alle Bewertungen
Bewertung
Sortiere nach
Na taki produkt czekałam od lat. Dobry skład, fajna konsystencja, bardzo wygodne opakowanie że szczoteczkami. Klientki są zachwycone, nie ma problemów z nakładaniem jak w przypadku zwykłych olejków. Zabieg liftingu utrzymuje się dłużej, a rzęsy są odżywione jak nigdy dotąd. Kolejny ogromny plus to cena
Najlepszy żel i odżywką w jednym, jestem zadowolona oraz moje klientki utrzymuje efekt laminacji brwi na dłużej. Polecam z całego serducha
To po prostu idealny produkt do odsprzedaży pozabiegowej! Moje Klientki go uwielbiają!
Produkt idealny ❗Zero minusów . Idealna konsystencja, idealne działanie . Zawsze jest ze mną i w życiu prywatnym i zawodowym ❤️
Świetny klej! Polecam

