Koszyk Pusty
0

Wszystkie recenzje

185

Średnia ocena

5
Najlepsze 178
Dobry 2
Średni 0
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
3 lata temu

Na taki produkt czekałam od lat. Dobry skład, fajna konsystencja, bardzo wygodne opakowanie że szczoteczkami. Klientki są zachwycone, nie ma problemów z nakładaniem jak w przypadku zwykłych olejków. Zabieg liftingu utrzymuje się dłużej, a rzęsy są odżywione jak nigdy dotąd. Kolejny ogromny plus to cena

3 lata temu

Najlepszy żel i odżywką w jednym, jestem zadowolona oraz moje klientki utrzymuje efekt laminacji brwi na dłużej. Polecam z całego serducha

3 lata temu

To po prostu idealny produkt do odsprzedaży pozabiegowej! Moje Klientki go uwielbiają!

3 lata temu

Produkt idealny ❗Zero minusów . Idealna konsystencja, idealne działanie . Zawsze jest ze mną i w życiu prywatnym i zawodowym ❤️

3 lata temu

Świetny klej! Polecam