Place an order within 08h 57m 18s And we will send your order today
Cart (empty) 0

Øjenlapper

Płatki do przedłużania rzęs 

W sklepie JoLash znajdziesz produkty, które pomogą Ci jeszcze efektywniej wykonywać pracę stylistki urodowej lub kosmetyczki. Polecamy również idealnie dopasowane do kształtu twarzy klientek płatki do przedłużania rzęs 

Jakie są właściwości płatków do przedłużania? 

Patche, czyli płatki do przedłużania rzęs pod oczy, służą nie tylko do izolacji rzęs dolnych, ale również pielęgnują i nawilżają skórę wokół oczu. Przez to często są nazywane „instantowymi” (natychmiastowymi) maseczkami pod oczy. 

Oferta płatków do rzęs 

W tej kategorii znajdziesz cały wachlarz artykułów. Proponujemy m.in. płatki hydrożelowe typu A i B, kolagenowe, żelowe oraz silikonowe. 

Klasyczne płatki hydrożelowe typu A i B zalecane są szczególnie dla początkujących stylistek, które pęsetami do przedłużania rzęs wywierają duży nacisk. Te płatki są nieco grubsze, przez co klientki nie odczuwają dyskomfortu. Ponadto nie ma ryzyka przebicia się przez płatek. 

Proponowane płatki do przedłużania rzęs mają również wiele kształtów – począwszy od klasycznego „banana”, zalecanego do oczu azjatyckich i płytko osadzonych, aż po mocno wygięte łódeczki, np. patche typu F, które dzięki minimalnej ilości żelu, a także cienkiej strukturze stały się bestsellerem roku 2016 zarówno w Danii, jak i w Polsce. 

Płatki hydrożelowe A i B przyspieszą, a także skrócą Twoją pracę do minimum przez nacięcia na dolnej linii akcesorium. Warto dodać, że dopasowują się błyskawicznie do wypukłości twarzy oraz policzków. Delikatny zapach umili klientkom zabieg przedłużania rzęs, a Ty zapewnisz im nieco luksusu.