Place an order within 08h 16m 09s And we will send your order today
Cart (empty) 0

Øjenvippe lim

Klej do przedłużania rzęs JoLash 

Oferujemy najmocniejsze i najszybciej schnące kleje do przedłużania rzęs, jakie dostępne są na rynku. Cechuje je niska oparowość oraz szeroka kompatybilność. Dzięki specjalnej formule doskonale współgrają ze sobą – możesz je łączyć tak, aby pracować szybko, a także efektywnie w dowolnych warunkach. 

Pamiętaj o tym, że dobrze dobrany klej do przedłużania rzęs to już połowa drogi do prawidłowego wykonania tego zabiegu upiększającego.   

Jaki klej do przedłużania rzęs wybrać? 

Potrzeby stylistek i klientek są różne. Właśnie dlatego w asortymencie sklepu JoLash znajdziesz wiele produktów o zróżnicowanych właściwościach. Dzięki temu dobierzesz klej i pozostałe produkty do przedłużania rzęs do specyfiki pracy swojego salonu.  

Proponujemy następujące kleje do rzęs: 

  • JL Volume – półsekundowy klej do przedłużania rzęs, który pracuje idealnie już od 19,5 stopnia Celsjusza i przy wilgotności 38%. Dobrze łączy się z klejem JL 5, JL 10 oraz JL Flexi przy bardzo wysokich temperaturach, a nawet wilgotności 68-80%! Bestseller roku 2015 i 2016 na rynku skandynawskim. Świetny do zagęszczania rzęs metodą objętościową oraz przedłużania rzęs metodą 1:1. 
  • JL 10 Elite różni się od innych klejów do rzęs dostępnych w naszym sklepie internetowym nieco gęstszą konsystencją, co nadaje jego wiązaniu elastyczności. Doskonale sprawdzi się u klientek, które często przeczesują swoje rzęsy bądź śpią na brzuchu. Czas jego utwardzania to maksymalnie 2 sekundy. 
  • JL 5 oraz JL 4 to kleje, które zasychają w 1 sekundę. Nadają się do przedłużania rzęs metodą 1:1. Klej do przedłużania rzęs JL 5 świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, a także latem, natomiast JL 4 współgra z suchym klimatem miejsca pracy. 
  • JL Black Soft należy do grupy klejów do przedłużania rzęs dla alergików. Utrzymuje się na rzęsach od 2 do 3 tygodni. Zalecany do oczu bardzo wrażliwych, ze skłonnościami do podrażnień i reakcji alergicznych. Idealny do przedłużania dolnych rzęs. 
  • JL Clear to klej szybkoschnący (1-2 sekundy). Pozbawiony Black Carbon, dzięki czemu nie uczula osób z alergią na barwniki. Polecany do stylizacji brwi oraz przedłużania rzęs metodą Single Lashes.