Place an order within 07h 56m 32s And we will send your order today
Cart (empty) 0

Farvning af øjenbryn

JoLash oferuje szeroką gamę produktów do stylizacji brwi od najpopularniejszego na świecie systemu tzw. ''henny żelowej", czyli farbek i pigmentów do brwi po najnowszej generacji hennę pudrową. Henna proszkowa, udoskonalona i dopracowana w najmniejszym detalu, pozwoli na stworzenie efektu tatuażu brwi, idealnie nada się do tego Elleebana Brow Henna, która bazuje na naturalnych składnikach, zabarwia nie tylko strukturę włosa, ale i skórę.

Efekty koloryzacji możemy podzielić ze względu na rodzaj produktów:

  • Henna żelowa Refectocil i Hairwell - słabe bądź znikome zabarwienie skóry utrzymujące się do 3 dni oraz 3-6 tygodniowe zabarwienie rzęs i brwi.


Aby osiągnąć optymalne rezultaty polecamy pracę w jednym systemie firmowym. Hairwell wyróżniający się 2% oxidantem, będzie idealnym wyborem do koloryzacji brwi i rzęs podczas zabiegu liftingu i laminacji. Refectocil sprawdzi się natomiast u Pań, które oczekują intensywnego efektu, który utrzyma się jedynie na włosie, a nie na skórze.
Już niedługo w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kursów stylizacji brwi różnymi metodami od stylizacji i geometrii brwi po wiedzę o produktach i ich składach.

Zapraszamy na nasze media społecznościowe w celu śledzenia szczegółów.