Place an order within 07h 00m 22s And we will send your order today
Cart (empty) 0
Elleeplex - przedsprzedaż

Elleebana Elleeplex

156,61 zł Inkl. moms

Elleeplex - zaawansowana kuracja dla rzęs naturalnych do codziennego użytku.

Rewolucyjny produkt, zaprojektowany z myślą o klientkach, które od dziś będą mogły umieścić w swojej kosmetyczce produkt stworzony przez profesjonalistów z myślą o domowej opiece nad rzęsami.
10ml

Available
Place an order within 07h 00m 22s And we will send your order today

Żel konstrukcyjny Elleeplex to idealny codzienny zabieg w celu utrzymania optymalnych rezultatów liftingu rzęs i zdrowych rzęs. Pomaga wyeliminować nadmiernie przesuszone końcówki, jednocześnie zapewniając miękkość i połysk rzęsom i brwiom.

Oto niektóre z znaczących faktów dotyczących formuły Elleeplex:
- produkt do domowej stylizacji rzęs, brwi i brody
- wzbogacony o proteiny, aminokwasy i kompleksy witaminowe takie jak keratyna, biotyna, arginina, hydrolizowany kolagen, alantoina i pantenol
-specjalnie opracowany, aby pomóc przywrócić proteiny, przyspieszyć wytwarzanie komórek, zwiększyć kanały potasowe w komórkach i zwiększyć poziom wilgoci w strukturze włosa
-zawiera ekstrakt z oleju słonecznikowego i przeciwutleniacze, które pomagają chronić włosy i zapewniają dłuższą trwałość barwy przy koloryzacji rzęs lub brwi.

Może być stosowany w salonie jako ostatni etap do liftingu rzęs, a także idealnie nadaje się do sprzedaży detalicznej do codziennych zastosowań

Elleeplex można nakładać przed codziennym tuszem do rzęs - pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed nałożeniem tuszu do rzęs lub alternatywnie jako wieczorną osłonę rzęs przed deformowaniem się rzęs podczas spania na poduszce.


Konsystencja Elleeplex pozwala na uzyskiwanie idealnie wyretuszowanych rzęs nawet po 4 tygodniach od wykonanego liftingu i laminacji. Dzięki gęstej formule żel układa proste młode rzęsy w fazie anagenu i podczesuje je do góry, natomiast rzęsy odrośnięte dołącza do tych ciągle podkręconych. Dzięki temu Twoje klientki będą mogły jeszcze dłużej cieszyć się pięknymi rezultatami liftingu i koloryzacji rzęs i brwi.

Zalecamy używanie Elleeplex dla:

-rzęs i brwi po zabiegu liftingu i laminacji

-rzęs i brwi po zabiegu koloryzacji produktami naturalnymi takimi jak henna

-rzęs i brwi po zabiegu pigmentami oraz farbkami koloryzującymi

-męskiej stylizacji zarostu

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii