Zamów w ciągu 22h 55m 38s a wyślemy dziś
Koszyk (Pusty) 0

Kleje do rzęs

Klej do przedłużania rzęs JoLash 

Oferujemy najmocniejsze i najszybciej schnące kleje do przedłużania rzęs, jakie dostępne są na rynku. Cechuje je niska oparowość oraz szeroka kompatybilność. Dzięki specjalnej formule doskonale współgrają ze sobą – możesz je łączyć tak, aby pracować szybko, a także efektywnie w dowolnych warunkach. 

Pamiętaj o tym, że dobrze dobrany klej do przedłużania rzęs to już połowa drogi do prawidłowego wykonania tego zabiegu upiększającego.   

Jaki klej do przedłużania rzęs wybrać? 

Potrzeby stylistek i klientek są różne. Właśnie dlatego w asortymencie sklepu JoLash znajdziesz wiele produktów o zróżnicowanych właściwościach. Dzięki temu dobierzesz klej i pozostałe produkty do przedłużania rzęs do specyfiki pracy swojego salonu.  

Proponujemy następujące kleje do rzęs: 

  • JL Volume S+ – półsekundowy klej do przedłużania rzęs, który pracuje idealnie już od 19,5 stopnia Celsjusza i przy wilgotności 38%. Dobrze łączy się z klejem JL Flexi przy bardzo wysokich temperaturach, a nawet wilgotności 68-80%! Bestseller roku 2015 i 2016 na rynku skandynawskim. Świetny do zagęszczania rzęs metodą objętościową oraz przedłużania rzęs metodą 1:1. 
  • JL Flexi to absolutny fenomen tego roku. Jest to klej do rzęs charakteryzujący się niezwykłą trwałością, ale i szybkością, co pozwoli skrócić Ci czas pracy do minimum! Jego tajemnica polega na tym, iż nie tylko jego struktura jest bardzo elastyczna, ale i zakres warunków pracy w jakich radzi sobie doskonale, więc zda egzamin zarówno w suchych jak i wilgotnych pomieszczeniach.
  • JL Red to jeden z najmocniejszych klejów na rynku do metody 1:1. Znany ze swojej niezawodności i trwałości wiązania. Polecany dla początkujących stylistek.
  • JL Classic - bardzo szybki i trwały klej do przedłużania rzęs metodą 1:1. Jego mała ilość oparów oraz niezawodność  w czasie schnięcia, bez względu na wysokość temperatury i stopień wilgotności, sprawiła, iż stał się on naszym bestsellerem do metody single lashes. Tak jak kleje JL Flexi oraz JL Red, JL Classic również polecany jest dla początkujących stylistek.