Cart (empty) 0

Kleje do rzęs

JL Volume S+ Lim

JL Volume S+, er en bestseller! Ny flaske og en ny og forbedret formel, der er mere effektiv og...
43,99 zł

JL Flexi

JL Flexi JL Flexi er den første fleksible lim til eyelash extensions! Så kunne du tænke dig en lim, som...
44,99 zł

JL RED Lim

JL Red  Eyelash Extensions lim Meget stærk lim til single lashes, med en hurtig tørringstid. Beregnet til brug...
43,99 zł

JL Classic Lim

JL 5 Eyelash Lim Dette er den opdaterede (opgraderet) eyelash lim version af butyl U +. Viskositeten og...
41,99 zł

Klej do przedłużania rzęs JoLash 

Oferujemy najmocniejsze i najszybciej schnące kleje do przedłużania rzęs, jakie dostępne są na rynku. Cechuje je niska oparowość oraz szeroka kompatybilność. Dzięki specjalnej formule doskonale współgrają ze sobą – możesz je łączyć tak, aby pracować szybko, a także efektywnie w dowolnych warunkach. 

Pamiętaj o tym, że dobrze dobrany klej do przedłużania rzęs to już połowa drogi do prawidłowego wykonania tego zabiegu upiększającego.   

Jaki klej do przedłużania rzęs wybrać? 

Potrzeby stylistek i klientek są różne. Właśnie dlatego w asortymencie sklepu JoLash znajdziesz wiele produktów o zróżnicowanych właściwościach. Dzięki temu dobierzesz klej i pozostałe produkty do przedłużania rzęs do specyfiki pracy swojego salonu.  

Proponujemy następujące kleje do rzęs: 

  • JL Volume – półsekundowy klej do przedłużania rzęs, który pracuje idealnie już od 19,5 stopnia Celsjusza i przy wilgotności 38%. Dobrze łączy się z klejem JL 5, JL 10 oraz JL Flexi przy bardzo wysokich temperaturach, a nawet wilgotności 68-80%! Bestseller roku 2015 i 2016 na rynku skandynawskim. Świetny do zagęszczania rzęs metodą objętościową oraz przedłużania rzęs metodą 1:1. 
  • JL 10 Elite różni się od innych klejów do rzęs dostępnych w naszym sklepie internetowym nieco gęstszą konsystencją, co nadaje jego wiązaniu elastyczności. Doskonale sprawdzi się u klientek, które często przeczesują swoje rzęsy bądź śpią na brzuchu. Czas jego utwardzania to maksymalnie 2 sekundy. 
  • JL 5 oraz JL 4 to kleje, które zasychają w 1 sekundę. Nadają się do przedłużania rzęs metodą 1:1. Klej do przedłużania rzęs JL 5 świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, a także latem, natomiast JL 4 współgra z suchym klimatem miejsca pracy. 
  • JL Black Soft należy do grupy klejów do przedłużania rzęs dla alergików. Utrzymuje się na rzęsach od 2 do 3 tygodni. Zalecany do oczu bardzo wrażliwych, ze skłonnościami do podrażnień i reakcji alergicznych. Idealny do przedłużania dolnych rzęs. 
  • JL Clear to klej szybkoschnący (1-2 sekundy). Pozbawiony Black Carbon, dzięki czemu nie uczula osób z alergią na barwniki. Polecany do stylizacji brwi oraz przedłużania rzęs metodą Single Lashes.