Place an order within 07h 16m 06s And we will send your order today
Cart (empty) 0

Dlaczego warto wybrać szkolenia w Jolash Academy?

 • Indywidualne podejście do każdego kursanta.
 • Dwustopniowy system gratyfikacji

Co to oznacza dla Ciebie?

Bezpośrednio po zakończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat Junior Lash Stylist, ale masz także szansę na otrzymanie kolejnego certyfikatu Master lub Expert (w przypadku szkoleń z metod objętościowych) . To certyfikat, który wręczy Ci instruktor po szkoleniu gdy prawidłowo wykonasz wszystkie "zadania domowe", które mają na celu wyszlifować Twoje umiejętności zdobyte na szkoleniu i wyzbyć się powielanych błędów.

 • Wsparcie i opieka instruktora po szkoleniu.
 •  Obszerny skrypt szkoleniowy w formie Lash Booka.
 •  Stała 10% zniżka na produkty i akcesoria do stylizacji rzęs.
 •  Członkostwo w zamkniętej grupie Certyfikowanych Stylistek.
 •  Wpis na Ogólnopolską Mapę Certyfikowanych Stylistek Rzęs.

Masz wątpliwości jak wybrać najlepszy dla Ciebie kurs przedłużania rzęs? Zapraszamy do lektury artykułu, który powstał aby ułatwić Ci ten wybór:

NOWOCZESNE SZKOLENIA STYLIZACJI RZĘS. GDZIE WYBRAĆ NAJLEPSZY KURS Z PRZEDŁUŻANIA RZĘS?

Mapa autoryzowanych szkoleniowców JoLash

Wybierz żądane województo aby uzyskać informacje o centrach szkoleniowych.

 • Dolnośląskie

  AOB.png

  Aleksandra Oberenkowska - to stylistka, która nie boi się żadnych wyzwań i barier, sukcesywnie każdą z nich przełamuje, dzięki czemu osiągnęła między innymi I miejsce za pracę Light Volume na prestiżowych, międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs International Lash Competition in Poland 2019. Spokojne usposobienie Oli doskonale uzupełnia przekazywanie wiedzy w sposób rzetelny i merytoryczny, pozwalając kursantkom na łatwe i przyjemne przyswajanie wiedzy. Fundamentem szkoleń prowadzonych przez Aleksandrę jest perfekcyjne przygotowanie kursantek do samodzielnej pracy - zarówno w kwestiach teoretycznych, jak i w praktyce. Jeśli szukasz instruktora, który przyjmie Cię z otwartym sercem, szlifując niczym diament - trafiłaś idealnie!

  +48798121367

  aob@jolash.pl

  Wałbrzych

 • Kujawsko-pomorskie

  KZE.png

  Karolina Żelichowska - prowadzi kursy w przyjaznej i domowej atmosferze, gdzie każdy czuje się mile widziany. Mimo wszechobecnej swobody ponad wszystko króluje profesjonalizm i konstruktywna krytyka pozwalająca każdej kursantce na poprawę swoich błędów.

  +48790521977

  kze@jolash.pl

  Toruń

  -----------------------

  NMI.png

  Natalia Mielnik - ma wielkie szczęście. Odkryła w sobie ogromną pasję jaką jest stylizacja rzęs , która stała się jej pracą, dzięki czemu z zapałem cały czas podnosi swoje umiejętności i dokształca się, aby osiągać coraz lepsze rezultaty. Ceni sobie profesjonalizm oraz stawia na najwyższą jakość. Podczas szkoleń całą uwagę poświęca kursantom jak najdokładniej przekazując swoją wiedzę, chętnie służy radą również po zakończeniu nauki. Dba, aby szkolenia przebiegały w ciepłej, serdecznej atmosferze.

  +48668073880

  nmi@jolash.pl

  Włocławek

 • Lubelskie

 • Lubuskie

 • Łódzkie

  KSS.png

  Edyta Zamielska - 

  +48518309406

  eza@jolash.pl

  Łódź

 • Małopolskie

  KSS.png

  Joanna Gęślak  

  +48886558081

  jge@jolash.pl

  Kraków

  -----------------------

  EMA.png

  Edyta Mastek - Stylizacją rzęs zajmuje się 4 lata. Zaczęło się na macierzyńskim. Próbowała znaleźć zajęcie, w którym pogodzi wychowywanie dziecka, pracę i PRZYJEMNOŚĆ. Pasja do klejenia rzęs wygrała z jej dotychczasową pracą na wysokim stanowisku w korporacji. Miała wszystko czego chciała - kontakt z ludźmi, dopasowane godziny pracy do opieki nad dzieckiem i źródło utrzymania. Dążenie do perfekcji było motorem napędzającym do ciągłych szkoleń i udoskanalania umiejętności. Dzięki temu zdobyła 3m-ce w konkursie Stylistka Roku 2018 Jolash, 1 m-ce kategorii 1:1 Master i 3 m-ce w kategorii 2-3D Master Race for Lash Cup 2020. Jest osobą pełną pozytywnej energii, otwartą i rzeczowo podchodzącą do zawodu. Kursantki mogą u niej liczyć na rzeczową wiedzę, wsparcie, motywację i opiekę poszkoleniową.

  +48793904106

  edm@jolash.pl

  Kraków

 • Mazowieckie

  KSS.png

  Katarzyna Śmiech-Stanuch - wieloletnie doświadczenie Kasi w sektorze stylizacji rzęs pozwala Jej widzieć tę profesję w szerokim spektrum. Stylizacja rzęs od początku była Jej pasją, w której realizowała się również zawodowo i tym samym pragnie zarażać swoje kursantki. Krok po kroku, można by rzec rzęsa po rzęsie, dążyła do osiągania coraz lepszych rezultatów swojej pracy. W 2106roku została tytułowaną mistrzynią stylizacji rzęs w Polsce. Na swoim koncie ma również trofea międzynarodowe. Podczas szkoleń Kasia dąży do jak najlepszego przygotowania kursantek do samodzielnej pracy. Dba o to aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Jest szczegółowa, zwraca uwage na detale, które pozwalają zbliżać się do perfekcji. Jej miłe usposobienie sprawia, że kursy odbywają się w przyjacielskiej atmosferze, a relacja kursant-instruktor nie urywa się wraz z zakończeniem szkolenia.

  +48507749954

  kss@jolash.pl

  Warszawa

  -----------------------

  KOL.png

  Katarzyna Olender - pogodna i komunikatywna, swoją przygodę z rzęsami zaczęła w 2016 roku co przerodziło się nie w pracę, a pasję, którą spełnia z pełnym zaangażowaniem. W codziennej pracy dąży do tego, aby każda klientka wyszła zadowolona i uśmiechnięta, co do tej pory jej się udaje, a świadczy o tym baza stałych klientek. W trakcie szkoleń rozwieje wszelkie wątpliwości kursantki, oraz przekaże całą swoją wiedzę tak, aby kursantka czuła się, że trafiła na profesjonalne szkolenie i nie miała pytań pozostawionych bez odpowiedzi. Po szkoleniu kursantka będzie mogła nadal liczyć na Kasię i czuć się, że jest w ciągłej opiece swojego instruktora. Kasia także stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kolejnych szkoleniach nie tylko rzęsowych. Jest to ciepła i pełna energii osoba, która jest bardzo szczegółowa i ciągle dąży do perfekcji w każdej dziedzinie swojej pracy. Jej optymizm i ciągły uśmiech na twarzy sprawia, że szkolenia odbywane są w miłej i bezstresowej atmosferze, czego efektem jest, że kursantka nie stresuje się i lepiej przyswaja wiedzę, po czym wychodzi ze szkolenia w pełni usatysfakcjonowana.

  +48516841408

  kol@jolash.pl

  Warszawa

  -----------------------

  MWI.png

  Monika Wiśniewska - swoją przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła w 2010 roku. Od tamtej pory to jej ogromna pasja. W 2016 roku otworzyła pierwszy w Grodzisku Mazowieckim profesjonalny salon stylizacji rzęs i brwi - Klinikę Rzęs. Kocha to co robi, a poza samymi zabiegami jej ogromną pasją jest praca z kursantami, przekazywanie im całej swojej wiedzy. Wspiera swoje kursantki w trakcie jak i po szkoleniach.

  +48790480500

  mwi@jolash.pl

  Warszawa

 • Opolskie

 • Podkarpackie

  KLI.png

  Katarzyna Liszka - zdobywa satysfakcję kursantek dzięki odpowiedniemu przekazaniu własnych umiejętności, cierpliwości oraz ogromnym pokładom pozytywnej energii, która motywuje do działania. Pogłębia swoją wiedzę, dzięki udziałom w licznych szkoleniach i warsztatach, na terenie całego kraju, z zakresu stylizacji rzęs i brwi. Prefekcja w wykonaniu zabiegu, profesjonalna obsługa oraz jakość wykorzystywanych produktów to najważniejsze wartości, którymi kieruje się podczas pracy z Klientkami. Kasia jest stylistką rzęs, stylistką brwi, linergistką oraz właścicielką salonu Kreatornia rzęs i brwi - Kasia Liszka w Rzeszowie.

  +48537011222

  kli@jolash.pl

  Rzeszów

 • Podlaskie

  GDA.png

  Gabriela Dąbrowska - zawsze uśmiechnięta i optymistyczna, swoją przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2016 roku. Cały czas podnosi swoje umiejętności o czym świadczą liczne certyfikaty. W życiu kieruje się zasadą "rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia". Na swoich szkoleniach jest niesamowicie cierpliwą i otwartą osobą, a swoją wiedzę przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Jest otwarta na wszelki kontakt po szkoleniu. W niej znajdziesz oparcie i w razie jakichkolwiek problemów pomoże Ci oraz będzie Twoim wsparciem.

  +48787280345

  gda@jolash.pl

  Białystok

 • Pomorskie

  MMI.png

  Michalina Mielnicka - pasjonatka stylizacji rzęs i okolic oczu oraz kobiecego piękna, która swoją miłością zaraża nie tylko na szkoleniach, a również w mediach - zarówno społecznościowych, jak i autorskim blogu o stylizacji rzęs Lash Artistry Poland oraz w publikacjach do branżowej prasy. Zarówno w pracy codziennej, jak i na szkoleniach kluczowym aspektem dla Michaliny jest budowanie przyjacielskiej i ciepłej atmosfery, pozwalającej na zdobywanie zaufania swoich klientek oraz kursantek. Nieustanne dążenie do realizowanych celów i determinacja, by eliminować własne błędy pozwoliło Michalinie min. na zdobycie tytułu Stylistki Roku 2018 marki Jolash. Swoim kursantkom z przyjemnością i oddaniem przekazuje całą posiadaną wiedzę, wspierając je i dopingując do dalszej samorealizacji na każdym kroku ich kariery.

  +48502405555

  mmi@jolash.pl

  Gdańsk

  -----------------------

  AJA.png

  Angelika Jaworska - już od młodzieńczych lat interesowała się rysunkiem. Manualne hobby przerodzilo się w miłość nie mniej jednak czegoś jej brakowało. W 2017 roku postawiła na rzęsy i to był strzał w dziesiątkę! Na początku swojej drogi codzienna pracę łączyła ze stylizowanem koleżanek w domu. W maju tego roku spełniła swoje marzenie i otworzyła salon pod nazwą A.J Atelier. Uwielbia wykonywać stylizacje na krótkich rzesach, zwłaszcza w kolorze. Nie lubi nudy! Klientki cenią w niej spokój, opanowanie, staranność i zaangażowanie. Dzieki ciężkiej pracy otrzymała tytuł Kosmetyczki roku w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Bałtycki. Stawia na ciągły rozwój, czerpie wiedzę garściami i nie zamierza przestać w dążeniu do spełnienia swoich kolejnych marzeń.

  +48798157603

  aja@jolash.pl

  Gdynia

 • Śląskie

  APO.png

  Agnieszka Pocheć

  +48512124950

  apo@jolash.pl

  Sosnowiec

  -----------------------

  ZST2.png

  Żaneta Stoszek - stylizacją rzęs zajmuje się od 2009 roku. Aby być na bieżąco nieustannie doszkala się i pogłębia swoją wiedzę u najlepszych stylistek z całego świata. Kilkukrotna laureatka Mistrzostw Stylizacji Rzęs. Praca jest jej pasją. Kocha upiększać oczy oraz przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie kursantom. Jest osobą miłą i otwartą ,ale także bardzo wymagającym "nauczycielem". Zawsze dąży do perfekcji i nieustannie szuka nowych wyzwań. Lubi pracować z odważnymi klientkami i tworzyć kolorowe stylizacje. Ciężko pracuje na swój sukces dzięki czemu w 2015 roku otworzyła swój wymarzony salon @Studio Profesjonalnej Stylizacji Żaneta Stoszek

  +48505585940

  zst@jolash.pl

  Gliwice

 • Świętokrzyskie

 • Warmińsko-mazurskie

  JZI.png

  Joanna Ziejewska - jeśli szukasz cierpliwego i opanowanego instruktora, który wprowadzi Cię w świat stylizacji rzęs to świetnie trafiłaś! Podczas szkoleń Asia skupia się na swoich kursantkach, przekazując im swoją wiedzę. Stale podnosi swoje umiejętności. Zawsze wspiera kursantki zarówno podczas szkolenia jak i po jego ukończeniu.

  +48505039300

  jzi@jolash.pl

  Olsztyn

 • Wielkopolskie

  SDU.png

  Sylwia Duszyńska - swoją przygodę ze stylizacja rzęs zaczęła w 2015 roku, która przerodziła się w jej ogromna pasje. Od tego czasu, stale rozwija swoje umiejętności, ukończyła liczne szkolenia u wielu instruktorów polskich i zagranicznych. Co pozwala jej przekazywać zdobyta wiedzę swoim kursantka na najwyższym poziomie.

  +48530632930

  sdu@jolash.pl

  Września

  -----------------------

  KSS.png

  Dorota Soppa  

  +48665807607

  dso@jolash.pl

  Poznań

 • Zachodniopomorskie

  MBI.png

  Magdalena Bilińska - jest przykładem, że determinacją i ciężką pracą można w krótkim czasie osiągnąć ogrmny sukces. Świadectwem tego jest ponad 20 odbytych kursów oraz trofea z krajowych i międzynarodowych mistrzostw.

  +48796867923

  mbi@jolash.pl

  Szczecin

  -----------------------

  ACI.png

  Anna Ciarka

  +48781675012

  aci@jolash.pl

  Koszalin

Islandia

PLA.png

Paulina Laskowska - pierwszy kontakt ze stylizacja rzęs miała ok 4 lata temu. Jej 1 szkolenie nie należało do najciekawszych pod względem zdobytej na nim wiedzy.. Nie poddała się jednak, wiedziała czego chce i uparcie dążyła do celu! Przez lata stawiała na ciągły rozwój, czego możemy być świadkiem śledząc jej stronę. Szkolenia które odbyła podniosły jej kwalifikacje i doprowadziły do miejsca w którym jest teraz i chce zarażać swoją pasja innych. Jej upartość jest motywacja i doskonałym przykładem na to, że ciężka praca można wspiąć się na wyżyny. Cały trud i miłość, która włożyła w swoją pasje chce przekazać teraz wam - kursantkom. Jako osoba i szkoleniowiec otwarta, ciepła chętnie służąca pomocą. W każde szkolenie wkłada jak najwiecej energii by przekazać wiedzę, która zdobywała latami. W tym roku otworzyła swój salon na Islandii gdzie serdecznie zaprasza swoje przyszłe kursantki Pola Lash&Brow Art

+3547752734

pla@jolash.pl

Islandia

-----------------------

Wielka Brytania

kch.png

Katarzyna Chłód

+447511061652

kch@jolash.pl

Wielka Brytania