Koszyk (pusty) 0

Mapa autoryzowanych szkoleniowców JoLash

Wybierz żądane województo aby uzyskać informacje o centrach szkoleniowych.

 • Dolnośląskie

  AOB.png

  Aleksandra Oberenkowska

  +48798121367

  aob@jolash.pl

  Wałbrzych

 • Kujawsko-pomorskie

  KZE.png

  Karolina Żelichowska - prowadzi kursy w przyjaznej i domowej atmosferze, gdzie każdy czuje się mile widziany. Mimo wszechobecnej swobody ponad wszystko króluje profesjonalizm i konstruktywna krytyka pozwalająca każdej kursantce na poprawę swoich błędów.

  +48790521977

  kze@jolash.pl

  Toruń

  NMI.png

  Natalia Mielnik - ma wielkie szczęście. Odkryła w sobie ogromną pasję jaką jest stylizacja rzęs , która stała się jej pracą, dzięki czemu z zapałem cały czas podnosi swoje umiejętności i dokształca się, aby osiągać coraz lepsze rezultaty. Ceni sobie profesjonalizm oraz stawia na najwyższą jakość. Podczas szkoleń całą uwagę poświęca kursantom jak najdokładniej przekazując swoją wiedzę, chętnie służy radą również po zakończeniu nauki. Dba, aby szkolenia przebiegały w ciepłej, serdecznej atmosferze.

  +48668073880

  nmi@jolash.pl

  Włocławek

 • Lubelskie

 • Lubuskie

 • Łódzkie

 • Małopolskie

 • Mazowieckie

  KSS.png

  Katarzyna Śmiech-Stanuch - wieloletnie doświadczenie Kasi w sektorze stylizacji rzęs pozwala Jej widzieć tę profesję w szerokim spektrum. Stylizacja rzęs od początku była Jej pasją, w której realizowała się również zawodowo i tym samym pragnie zarażać swoje kursantki. Krok po kroku, można by rzec rzęsa po rzęsie, dążyła do osiągania coraz lepszych rezultatów swojej pracy. W 2106roku została tytułowaną mistrzynią stylizacji rzęs w Polsce. Na swoim koncie ma również trofea międzynarodowe. Podczas szkoleń Kasia dąży do jak najlepszego przygotowania kursantek do samodzielnej pracy. Dba o to aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Jest szczegółowa, zwraca uwage na detale, które pozwalają zbliżać się do perfekcji. Jej miłe usposobienie sprawia, że kursy odbywają się w przyjacielskiej atmosferze, a relacja kursant-instruktor nie urywa się wraz z zakończeniem szkolenia.

  +48507749954

  kss@jolash.pl

  Warszawa

  KOL.png

  Katarzyna Olender - pogodna i komunikatywna, swoją przygodę z rzęsami zaczęła w 2016 roku co przerodziło się nie w pracę, a pasję, którą spełnia z pełnym zaangażowaniem. W codziennej pracy dąży do tego, aby każda klientka wyszła zadowolona i uśmiechnięta, co do tej pory jej się udaje, a świadczy o tym baza stałych klientek. W trakcie szkoleń rozwieje wszelkie wątpliwości kursantki, oraz przekaże całą swoją wiedzę tak, aby kursantka czuła się, że trafiła na profesjonalne szkolenie i nie miała pytań pozostawionych bez odpowiedzi. Po szkoleniu kursantka będzie mogła nadal liczyć na Kasię i czuć się, że jest w ciągłej opiece swojego instruktora. Kasia także stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kolejnych szkoleniach nie tylko rzęsowych. Jest to ciepła i pełna energii osoba, która jest bardzo szczegółowa i ciągle dąży do perfekcji w każdej dziedzinie swojej pracy. Jej optymizm i ciągły uśmiech na twarzy sprawia, że szkolenia odbywane są w miłej i bezstresowej atmosferze, czego efektem jest, że kursantka nie stresuje się i lepiej przyswaja wiedzę, po czym wychodzi ze szkolenia w pełni usatysfakcjonowana.

  +48516841408

  kol@jolash.pl

  Warszawa

 • Opolskie

 • Podkarpackie

 • Podlaskie

  GDA.png

  Gabriela Dąbrowska

  +48787280345

  gda@jolash.pl

  Białystok

 • Pomorskie

  MMI.png

  Michalina Mielnicka - pasjonatka stylizacji rzęs i okolic oczu oraz kobiecego piękna, która swoją miłością zaraża nie tylko na szkoleniach, a również w mediach - zarówno społecznościowych, jak i autorskim blogu o stylizacji rzęs Lash Artistry Poland oraz w publikacjach do branżowej prasy. Zarówno w pracy codziennej, jak i na szkoleniach kluczowym aspektem dla Michaliny jest budowanie przyjacielskiej i ciepłej atmosfery, pozwalającej na zdobywanie zaufania swoich klientek oraz kursantek. Nieustanne dążenie do realizowanych celów i determinacja, by eliminować własne błędy pozwoliło Michalinie min. na zdobycie tytułu Stylistki Roku 2018 marki Jolash. Swoim kursantkom z przyjemnością i oddaniem przekazuje całą posiadaną wiedzę, wspierając je i dopingując do dalszej samorealizacji na każdym kroku ich kariery.

  +48502405555

  mmi@jolash.pl

  Gdańsk

 • Śląskie

 • Świętokrzyskie

 • Warmińsko-mazurskie

  JZI.png

  Joanna Ziejewska - jeśli szukasz cierpliwego i opanowanego instruktora, który wprowadzi Cię w świat stylizacji rzęs to świetnie trafiłaś! Podczas szkoleń Asia skupia się na swoich kursantkach, przekazując im swoją wiedzę. Stale podnosi swoje umiejętności. Zawsze wspiera kursantki zarówno podczas szkolenia jak i po jego ukończeniu.

  +48505039300

  jzi@jolash.pl

  Olsztyn

 • Wielkopolskie

  SDU.png

  Sylwia Duszyńska - swoją przygodę ze stylizacja rzęs zaczęła w 2015 roku, która przerodziła się w jej ogromna pasje. Od tego czasu, stale rozwija swoje umiejętności, ukończyła liczne szkolenia u wielu instruktorów polskich i zagranicznych. Co pozwala jej przekazywać zdobyta wiedzę swoim kursantka na najwyższym poziomie.

  +48696123974

  sdu@jolash.pl

  Września

 • Zachodniopomorskie

  MBI.png

  Magdalena Bilińska - jest przykładem, że determinacją i ciężką pracą można w krótkim czasie osiągnąć ogrmny sukces. Świadectwem tego jest ponad 20 odbytych kursów oraz trofea z krajowych i międzynarodowych mistrzostw.

  +48796867923

  mbi@jolash.pl

  Szczecin

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć