Zamów w ciągu 20h 04m 53s a wyślemy dziś
Koszyk (Pusty) 0

Dlaczego warto wybrać szkolenia w JoLash Academy?
 • Indywidualne podejście do każdego kursanta.
 • Dwustopniowy system gratyfikacjiCo to oznacza dla Ciebie?

Bezpośrednio po zakończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat Junior Lash Stylist, ale masz także szansę na otrzymanie kolejnego certyfikatu Master lub Expert (w przypadku szkoleń z metod objętościowych) . To certyfikat, który wręczy Ci instruktor po szkoleniu gdy prawidłowo wykonasz wszystkie "zadania domowe", które mają na celu wyszlifować Twoje umiejętności zdobyte na szkoleniu i wyzbyć się powielanych błędów.

 • Wsparcie i opieka instruktora po szkoleniu.
 •  Obszerny skrypt szkoleniowy w formie Lash Booka.
 •  Stała 10% zniżka na produkty i akcesoria do stylizacji rzęs.
 •  Członkostwo w zamkniętej grupie Certyfikowanych Stylistek.
 •  Wpis na Ogólnopolską Mapę Certyfikowanych Stylistek Rzęs.

Masz wątpliwości jak wybrać najlepszy dla Ciebie kurs przedłużania rzęs? Zapraszamy do lektury artykułu, który powstał aby ułatwić Ci ten wybór:

NOWOCZESNE SZKOLENIA STYLIZACJI RZĘS. GDZIE WYBRAĆ NAJLEPSZY KURS Z PRZEDŁUŻANIA RZĘS?Mapa autoryzowanych szkoleniowców JoLash

Wybierz żądane województo aby uzyskać informacje o centrach szkoleniowych.

 • Dolnośląskie

  nru_jl.png

  Natalia Rurarz - Natalia to pasjonatka kobiecego piekna i kobiecej energii. Stylizacja rzęs zajmuje się od 2018 roku a swoim klientkom wykonuje najczęściej delikatne i naturalne stylizacje i w takich czuje się najlepiej. Uwielbia podkreślać spojrzenie w subtelny sposób, chociaż wodze fantazji i swoja szaloną naturę podkreśla podczas kolorowych i awangardowych stylizacjach. Natalia w życiu kieruje się tym żeby nigdy w siebie nie wątpić i twardo stąpać po ziemi, czym napewno Cię zarazi podczas Waszego spotkania. Na szkoleniu oprócz przekazanej wiedzy zostaniesz również zmotywowana do działania, ponieważ dla Natalii najważniejsze w branży jest wsparcie i pomoc. Zostaniesz otoczona odpowiednią opieka zarówno na szkoleniu jak i po nim. Jeśli chcesz poznać ja bliżej koniecznie zajrzyj na jej media społecznościowe, na których zaraza pozytywna energia i autentycznością.

  +48570585407

  nru@jolash.pl

  Jelenia Góra

 • Kujawsko-pomorskie

  kze_jl.png

  Karolina Żelichowska - prowadzi kursy w przyjaznej i domowej atmosferze, gdzie każdy czuje się mile widziany. Mimo wszechobecnej swobody ponad wszystko króluje profesjonalizm i konstruktywna krytyka pozwalająca każdej kursantce na poprawę swoich błędów.

  +48790521977

  kze@jolash.pl

  Toruń

  -----------------------
 • Lubelskie

  ary_jl.png

  Aleksandra Rybicka 

  +48505968896

  ary@jolash.pl

  Zamość

 • Lubuskie

 • Łódzkie

  eza_jl.png

  Edyta Zamielska - Edyta to mały wulkan energii, który swój spokój odnalazł w stylizacji rzęs. Jej przygoda zaczęła się na początku 2016 roku, od tego czasu sukcesywnie dąży do wyznaczonych sobie celów tym samym spełniając swoje zawodowe marzenia. Tak powstał jej salon Dolly Factory a kolejnym krokiem zostanie profesjonalnym szkoleniowcem w dziedzinie najbliższej jej sercu. Przekazywanie wiedzy ma we krwi w końcu pochodzi z rodziny pedagogów, wiec przychodzi jej to z wielką łatwością. Uwielbia zarażać swoją pasją innych! Swoim kursantkom chce zapewnić profesjonalne szkolenia przeprowadzone w przyjaznej, komfortowej atmosferze. Bardzo ważna jest dla niej świadomość pracy, każdą kursantkę chce doprowadzić do momentu, w którym będzie świadoma swojej wiedzy teoretycznej oraz jak ją dobrze wykorzystać w praktyce, aby nie stała się „suchą wiedzą”. Komunikatywna i zawsze gotowa do pomocy, po szkoleniu otoczy kursantkę należytą opieką bacznie obserwując jej ciągły rozwój. 

  +48518309406

  eza@jolash.pl

  Łódź

 • Małopolskie

  jge_jl.png

  Joanna Gęślak - Stylizacja rzęs zajmuje się od końca 2016 roku. Początki nie były proste, ale codzienna praktyka oraz dążenie do jak najlepszych stylizacji zaprocentowało . Po roku odważyła się na pierwsze mistrzostwa które przyniosły drugie miejsce w kategorii mega volume. Cyklicznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach oraz mistrzostwach . „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” 

  +48886558081

  jge@jolash.pl

  Kraków

  -----------------------

  ema_jl.png

  Edyta Mastek - Stylizacją rzęs zajmuje się 4 lata. Zaczęło się na macierzyńskim. Próbowała znaleźć zajęcie, w którym pogodzi wychowywanie dziecka, pracę i PRZYJEMNOŚĆ. Pasja do klejenia rzęs wygrała z jej dotychczasową pracą na wysokim stanowisku w korporacji. Miała wszystko czego chciała - kontakt z ludźmi, dopasowane godziny pracy do opieki nad dzieckiem i źródło utrzymania. Dążenie do perfekcji było motorem napędzającym do ciągłych szkoleń i udoskanalania umiejętności. Dzięki temu zdobyła 3m-ce w konkursie Stylistka Roku 2018 Jolash, 1 m-ce kategorii 1:1 Master i 3 m-ce w kategorii 2-3D Master Race for Lash Cup 2020. Jest osobą pełną pozytywnej energii, otwartą i rzeczowo podchodzącą do zawodu. Kursantki mogą u niej liczyć na rzeczową wiedzę, wsparcie, motywację i opiekę poszkoleniową.

  +48729923454

  edm@jolash.pl

  Kraków

 • Mazowieckie

  kss_jl.png

  Katarzyna Śmiech - wieloletnie doświadczenie Kasi w sektorze stylizacji rzęs pozwala Jej widzieć tę profesję w szerokim spektrum. Stylizacja rzęs od początku była Jej pasją, w której realizowała się również zawodowo i tym samym pragnie zarażać swoje kursantki. Krok po kroku, można by rzec rzęsa po rzęsie, dążyła do osiągania coraz lepszych rezultatów swojej pracy. W 2106roku została tytułowaną mistrzynią stylizacji rzęs w Polsce. Na swoim koncie ma również trofea międzynarodowe. Podczas szkoleń Kasia dąży do jak najlepszego przygotowania kursantek do samodzielnej pracy. Dba o to aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Jest szczegółowa, zwraca uwage na detale, które pozwalają zbliżać się do perfekcji. Jej miłe usposobienie sprawia, że kursy odbywają się w przyjacielskiej atmosferze, a relacja kursant-instruktor nie urywa się wraz z zakończeniem szkolenia.

  +48507749954

  kss@jolash.pl

  Warszawa

  -----------------------

  mwi_jl.png

  Monika Wiśniewska - swoją przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła w 2010 roku. Od tamtej pory to jej ogromna pasja. W 2016 roku otworzyła pierwszy w Grodzisku Mazowieckim profesjonalny salon stylizacji rzęs i brwi - Klinikę Rzęs. Kocha to co robi, a poza samymi zabiegami jej ogromną pasją jest praca z kursantami, przekazywanie im całej swojej wiedzy. Wspiera swoje kursantki w trakcie jak i po szkoleniach.

  +48790480500

  mwi@jolash.pl

  Warszawa

 • Opolskie

 • Podkarpackie

  kli_jl.png

  Katarzyna Liszka - zdobywa satysfakcję kursantek dzięki odpowiedniemu przekazaniu własnych umiejętności, cierpliwości oraz ogromnym pokładom pozytywnej energii, która motywuje do działania. Pogłębia swoją wiedzę, dzięki udziałom w licznych szkoleniach i warsztatach, na terenie całego kraju, z zakresu stylizacji rzęs i brwi. Prefekcja w wykonaniu zabiegu, profesjonalna obsługa oraz jakość wykorzystywanych produktów to najważniejsze wartości, którymi kieruje się podczas pracy z Klientkami. Kasia jest stylistką rzęs, stylistką brwi, linergistką oraz właścicielką salonu Kreatornia rzęs i brwi - Kasia Liszka w Rzeszowie.

  +48537011222

  kli@jolash.pl

  Rzeszów

  -----------------------

  aki_jl.png

  Adrianna Kisała - Jej pasją jest pomaganie kobietom podkreślić ich naturalne piękno i odkryć pewność siebie poprzez stylizację oka, a w głównej mierze rzęs. W jej pracy kładzie duży nacisk na zachowanie naturalności, kierując się zasadą, że rzęsy powinny być piękne, harmonijne i nieprzesadzone. Dlatego w pracy wykorzystuje techniki, które pozwalają podkreślić naturalne piękno oczu, dodając im subtelności i wyrazistości. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w mistrzostwach, warsztatach, szkoleniach i konferencjach związanych z branżą. Jej umiejętności zostały docenione na arenie międzynarodowej, gdzie zdobyła pierwsze miejsca w mistrzostwach stylizacji rzęs. To dowodzi jej doskonałej technice i precyzji w pracy. Uwielbia brać udział w tego typu wydarzeniach, ponieważ pozwalają jej rozwijać się i być na bieżąco z najnowszymi trendami w stylizacji rzęs. Jako instruktor i stylistka rzęs, kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego kursanta, rozumiejąc, że każda osoba ma inne preferencje i oczekiwania. Podczas kurs angażuje się w tworzenie planu nauki, który dopasowany będzie do indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę umiejętności, styl oraz cele kursanta tak, by zapewnić najlepsze możliwe rezultaty.

  +48577784302

  aki@jolash.pl

  Jarosław

 • Podlaskie

  gda_jl.png

  Gabriela Dąbrowska - zawsze uśmiechnięta i optymistyczna, swoją przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2016 roku. Cały czas podnosi swoje umiejętności o czym świadczą liczne certyfikaty. W życiu kieruje się zasadą "rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia". Na swoich szkoleniach jest niesamowicie cierpliwą i otwartą osobą, a swoją wiedzę przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Jest otwarta na wszelki kontakt po szkoleniu. W niej znajdziesz oparcie i w razie jakichkolwiek problemów pomoże Ci oraz będzie Twoim wsparciem.

  +48787280345

  gda@jolash.pl

  Białystok

 • Pomorskie

  -----------------------

  kol_jl.png

  Katarzyna Olender - pogodna i komunikatywna, swoją przygodę z rzęsami zaczęła w 2016 roku co przerodziło się nie w pracę, a pasję, którą spełnia z pełnym zaangażowaniem. W codziennej pracy dąży do tego, aby każda klientka wyszła zadowolona i uśmiechnięta, co do tej pory jej się udaje, a świadczy o tym baza stałych klientek. W trakcie szkoleń rozwieje wszelkie wątpliwości kursantki, oraz przekaże całą swoją wiedzę tak, aby kursantka czuła się, że trafiła na profesjonalne szkolenie i nie miała pytań pozostawionych bez odpowiedzi. Po szkoleniu kursantka będzie mogła nadal liczyć na Kasię i czuć się, że jest w ciągłej opiece swojego instruktora. Kasia także stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kolejnych szkoleniach nie tylko rzęsowych. Jest to ciepła i pełna energii osoba, która jest bardzo szczegółowa i ciągle dąży do perfekcji w każdej dziedzinie swojej pracy. Jej optymizm i ciągły uśmiech na twarzy sprawia, że szkolenia odbywane są w miłej i bezstresowej atmosferze, czego efektem jest, że kursantka nie stresuje się i lepiej przyswaja wiedzę, po czym wychodzi ze szkolenia w pełni usatysfakcjonowana.

  +48516991201

  kol@jolash.pl

  Kwidzyn

 • Śląskie

  apo_jl.png

  Agnieszka Pocheć

  +48512124950

  apo@jolash.pl

  Sosnowiec

  -----------------------

  zst_jl.png

  Żaneta Stoszek - stylizacją rzęs zajmuje się od 2009 roku. Aby być na bieżąco nieustannie doszkala się i pogłębia swoją wiedzę u najlepszych stylistek z całego świata. Kilkukrotna laureatka Mistrzostw Stylizacji Rzęs. Praca jest jej pasją. Kocha upiększać oczy oraz przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie kursantom. Jest osobą miłą i otwartą ,ale także bardzo wymagającym "nauczycielem". Zawsze dąży do perfekcji i nieustannie szuka nowych wyzwań. Lubi pracować z odważnymi klientkami i tworzyć kolorowe stylizacje. Ciężko pracuje na swój sukces dzięki czemu w 2015 roku otworzyła swój wymarzony salon @Studio Profesjonalnej Stylizacji Żaneta Stoszek

  +48505585940

  zst@jolash.pl

  Gliwice

 • Świętokrzyskie

 • Warmińsko-mazurskie

  jzi_jl.png

  Joanna Ziejewska - jeśli szukasz cierpliwego i opanowanego instruktora, który wprowadzi Cię w świat stylizacji rzęs to świetnie trafiłaś! Podczas szkoleń Asia skupia się na swoich kursantkach, przekazując im swoją wiedzę. Stale podnosi swoje umiejętności. Zawsze wspiera kursantki zarówno podczas szkolenia jak i po jego ukończeniu.

  +48505039300

  jzi@jolash.pl

  Olsztyn

 • Wielkopolskie

  sdu_jl.png

  Sylwia Duszyńska - swoją przygodę ze stylizacja rzęs zaczęła w 2015 roku, która przerodziła się w jej ogromna pasje. Od tego czasu, stale rozwija swoje umiejętności, ukończyła liczne szkolenia u wielu instruktorów polskich i zagranicznych. Co pozwala jej przekazywać zdobyta wiedzę swoim kursantka na najwyższym poziomie.

  +48530632930

  sdu@jolash.pl

  Września

  dbo_bm.png

  Daria Boguta - Daria to bardzo doświadczona instruktorka z wieloletnim stażem i przeszło tysiącem przeszkolonych kursantek i kursantów zarówno w stylizacji brwi jak i rzęs. Kursantki mówią o niej "oaza spokoju". Przekazuje wiedzę bardzo rzetelnie, zawsze maksymalnie skupia uwagę kursanta i zdradza wiele tajników wynikających z własnych doświadczeń. Sama nieustannie się rozwija. Jest perfekcjonistką, jeśli szukasz instruktora który nie wypuści ze szkolenia, póki nie zapewnisz, że wszystko jest jasne to będzie świetny wybór! Zawsze będziesz mogła liczyć na jej wsparcie po szkoleniu.

  +48783820333

  dbo@jolash.pl

  Poznań

  ajr_bm.png

  Anna Jaraczewska - Absolwentka kosmetologii, pasjonatka stylizacji rzęs. Od 2017 roku specjalizuje się w tej branży i otworzyła swój salon RZĘSOMANIA ,gdzie w przyjaznej i ciepłej atmosferze wprowadza w świat stylizacji rzęs i zaraża swoją pasją. Jej spokojne usposobienie i cierpliwość pozwoli przebrnąć każdej kursantce przez trudne początki. Możee liczyć na jej wsparcie. Nigdy nie odmawia pomocy . Stale rozwija się pod okiem najlepszych szkoleniowców ,dzięki czemu z powodzeniem przekazuje innym swoją zdobytą wiedzę. Jej życiowe motto to :,,Przestań wątpić ,zacznij działać!”

  +48661881945

  ajr@jolash.pl

  Środa Wielkopolska

  -----------------------
 • Zachodniopomorskie

  mbi_jl.png

  Magdalena Bilińska - jest przykładem, że determinacją i ciężką pracą można w krótkim czasie osiągnąć ogrmny sukces. Świadectwem tego jest ponad 20 odbytych kursów oraz trofea z krajowych i międzynarodowych mistrzostw.

  +48796867923

  mbi@jolash.pl

  Szczecin

  -----------------------

  aci_jl.png

  Anna Ciarka - Ania to perfekcjonistka w każdym calu, przekonują się o tym nie tylko kursantki ale i klientki które na codzień odwiedzają jej gabinet. Od 2013 roku jej serce skradła stylizacja rzęs. Od tego czasu stale poszerza wiedzę w tym kierunku, czego dowodem jest szereg ukończonych szkoleń oraz zwycięstwa w mistrzostwach stylizacji rzęs. Przyjazna atmosfera, ogrom przekazanej wiedzy oraz opieka po szkoleniu sprawia że każda kursantka czuję się dopieszczona. Nie pozostawia pytania bez odpowiedzi, w codziennej pracy kursantki stale korzystają z jej rad dążąc do perfekcyjnych aplikacji.

  +48781675012

  aci@jolash.pl

  Koszalin

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Islandia

PLA.png

Paulina Laskowska - pierwszy kontakt ze stylizacja rzęs miała ok 4 lata temu. Jej 1 szkolenie nie należało do najciekawszych pod względem zdobytej na nim wiedzy.. Nie poddała się jednak, wiedziała czego chce i uparcie dążyła do celu! Przez lata stawiała na ciągły rozwój, czego możemy być świadkiem śledząc jej stronę. Szkolenia które odbyła podniosły jej kwalifikacje i doprowadziły do miejsca w którym jest teraz i chce zarażać swoją pasja innych. Jej upartość jest motywacja i doskonałym przykładem na to, że ciężka praca można wspiąć się na wyżyny. Cały trud i miłość, która włożyła w swoją pasje chce przekazać teraz wam - kursantkom. Jako osoba i szkoleniowiec otwarta, ciepła chętnie służąca pomocą. W każde szkolenie wkłada jak najwiecej energii by przekazać wiedzę, która zdobywała latami. W tym roku otworzyła swój salon na Islandii gdzie serdecznie zaprasza swoje przyszłe kursantki Pola Lash&Brow Art

+3547752734

pla@jolash.pl

Islandia

-----------------------