Zamów w ciągu 07h 55m 02s a wyślemy dziś
Koszyk (Pusty) 0

Pęsety do rzęs

Pęsety do przedłużania rzęs 

Precyzyjne i komfortowe zabiegi przedłużania rzęs to w dużej mierze zasługa precyzyjnych narzędzi. Właśnie dlatego polecamy Ci pęsety Vetus. To oryginalne pęsety do przedłużania rzęs od znanego producenta najbardziej precyzyjnych akcesoriów kosmetycznych na świecie.  

Pęsety w asortymencie JoLash 

W bogatej ofercie znajdziesz zarówno pęsety do metody objętościowej 6ASA, ST15, a także światowy bestseller, Vetus 5BSA – używany zarówno do Volume, jak i Single Lashes. Wielu stylistom służy również jako pęseta do separowania. Jest podobna do znanego delikatnie wygiętego klasyka 5ASA. Wszystkie pęsety do przedłużania rzęs Vetus, bez względu na model, mają idealnie ostre końce oraz niezwykle lekką i poręczną budowę, dzięki czemu leżą doskonale w każdej dłoni – zarówno małej, jak i dużej. 

Jaką pęsetę do przedłużania rzęs wybrać? 

W firmie JoLash każdą pęsetę przed jej dodaniem do oferty dokładnie sprawdza założycielka marki Joanna Siruga. To ważne, ponieważ doskonale rozumiemy, ile znaczy dla każdej stylistki idealna pęseta do przedłużania rzęs. W związku z tym, że rzęsy Russian Volume i inne ich typy wymagają doskonałych pęset, przygotowaliśmy kilka modeli, aby każdy mógł znaleźć odpowiedni – dopasowany do metody tworzenia wachlarzy stosowanej przez stylistę oraz siły nacisku, jaka jest wywierana na pęsetę.  

Najbardziej luksusowym narzędziem, jakie może się znaleźć w dłoniach profesjonalistki, jest niesamowicie lekki i precyzyjny DUMONT. To szwajcarski lider i high-endowy król pośród pęset. Idealnie tworzy kępki do light volume 2-5D oraz – dzięki bardzo ostremu zakończeniu – nadaje tempa pracy przy metodzie bujanej. Wysoka precyzyjność pęset do przedłużania rzęs to również gwarancja udanej aplikacji rzęs Slim, których głęboka czerń i zwiększona objętość stanie się idealną oprawą dla każdego oka. 

Jeśli natomiast chcesz mieć pęsetę absolutnie wyjątkową, o nietuzinkowym wyglądzie, wówczas akcesoria siostry Gold Angel są dla Ciebie! 

Nie wiesz, jaki rodzaj pęsety do wydłużania rzęs wybrać i potrzebujesz konsultacji? Nie zwlekaj i napisz do nas! Służymy pomocą i wskazówkami.