Koszyk (pusty) 0

Lifting rzęs – certyfikowani szkoleniowcy


Elleebana Lash
, jeden z producentów oferowanych przez nas artykułów kosmetycznych, oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu liftingu rzęs. Jest to innowacyjny zabieg, który pozwala uzyskać efekt długotrwałego podkręcenia rzęs. Cieszy się on coraz większym powodzeniem, ponieważ po jego zastosowaniu rzęsy są nie tylko wyraźnie podkręcone, ale też wydają się dłuższe, gęstsze i widocznie odżywione. Dzięki liftingowi rzęs nie jest konieczne codzienne nakładanie mascary, co pozwala zaoszczędzić cenny czas przed wyjściem do pracy, natomiast dzięki oferowanym przez nas akcesoriom do przedłużania rzęs lifting rzęs trwa zaledwie 20 minut, a jego efekt utrzymuje się nawet do 12 tygodni. Dlatego też Elleebana Lash Lifting proponuje szkolenia wykonywania tego zabiegu. Usługa liftingu rzęs znacznie uatrakcyjni ofertę Twojego salonu kosmetycznego i przyczyni się do zwiększenia liczby klientek. 
Wybierz najbliższego certyfikowanego szkoleniowca Elleebana One Shot Lash Lift i naucz się tajników tego niesamowitego zabiegu od najlepszych. Kliknij na żądaną pinezkę aby uzyskać informacje kontaktowe. Ceny i terminy uzyskasz kontaktując się bezpośrednio u wybranego przez Ciebie szkoleniowca. Zainwestuj w swój salon i powiększ grono zadowolonych klientek.

dka 2x2.png
Dagmara Kamińska
awo 2x2.png
Anna Workowska
mwi 2x2.png
Monika Wiśniewska
mgr 2x2.png
Natalia Dąbrowska
en 2x2.png
Edyta Nabit
mgr 2x2.png
Milena Gronczewska
kbi 2x2.png
Karolina Bienias
jzi 2x2.png
Joanna Ziejewska
en 2x2.png
Marta Suwińska
mgr 2x2.png
Angelika Mielniczuk
kbi 2x2.png
Agnieszka Pocheć
jzi 2x2.png
Barbara Puszkarek
en 2x2.png
Daria Boguta
mgr 2x2.png
Eliza Martczak
kbi 2x2.png
Kinga Bieniek-Łagosz
kbi 2x2.png
Aleksandra Kolej
en 2x2.png
Magdalena Rapior
violeta
Violeta Czerwonka

Magda Malinowska

Karolina Pałubicka

Kliknij na żądaną pinezkę aby uzyskać informacje kontaktowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć