Koszyk Pusty
0

Wszystkie recenzje

183

Średnia ocena

5
Najlepsze 178
Dobry 2
Średni 0
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
1 rok temu

Świetny klej! Bardzo dobra retencja

1 rok temu

Według mnie najlepszy klej, wystarczą dwie krople na całą aplikacje jednej klientki

1 rok temu

Bardzo dobry produkt, niezawodny, bardzo skraca czas pracy. Polecam serdecznie

J
Joanna Z.
Zakup zweryfikowany
1 rok temu

Pracuję na nich od samego początku. Nie zamieniałabym na żadne inne

K
Katarzyna Ś.
Zakup zweryfikowany
1 rok temu

Rzęsy delikatne, ładnie napigmentowane, lekkie, bez problemu pozwalają stworzyć kępkę. Pasek z klejem trzyma rzęsy na swoich miejscach i pozostaje lepki jeszcze przez jakiś czas po ich odklejeniu. cały pasek można zdjąć z holdera i schować do kasetki, nie traci swojej lepkości. Podobają mi się też skręty, klasyczne nie przesadzone. Są to rzęsy, z którymi pracuje się z przyjemnością.