Wszystkie recenzje
185Średnia ocena
5
Najlepsze
178
Dobry
2
Średni
0
Słaba
0
Straszny
0
Wszystkie recenzje
Ocena
Sortuj według
Polecam całkiem okey mam nadzieje ze efekty będą
Zawsze jestem w 100% usatysfakcjonowana ❤️
Super produkt polecam.
Bardzo dobra i wydajna odżywka. Nie zostawia białych śladów na włoskach i można ją stosować kilka razy dziennie. Polecam w 100%
Bardzo dobry sklad Rzesy i brwi sa odzywione i nawilzone. Duzy plus ze nie ma tlustej konststencji jak w przypadku olejkow. Wygodna aplikacja, rozne szczoteczki wiec kazdy uzywa jak mu wygodniej Jestem zadowolona i polecam
