Wszystkie recenzje
185Średnia ocena
5
Najlepsze
178
Dobry
2
Średni
0
Słaba
0
Straszny
0
Wszystkie recenzje
Ocena
Sortuj według
To jest tasma ,ktorej dlugo szukalam,‼️❤️ Wytrzymala,ale tez delikatna,polecam‼️
Bez wątpienia najlepszy klej na jakim pracowałam.
Super sprawa . Polecam ten pojemnik
Rzęski delikatne mięciutkie super schodzą z paska z łatwością tworzą się kępki. Polecam
red melody pachnie cudownie!




