Wszystkie recenzje
183Średnia ocena
5
Najlepsze
178
Dobry
2
Średni
0
Słaba
0
Straszny
0
Wszystkie recenzje
Ocena
Sortuj według
Jedyny słuszny klej do metody uv. Polecam
Tą pęsetą można idealnie wykleić kąciki wewnętrzne jak i stworzyć pełny set. Świetnie „leży” w dłoni i ma niesamowity styk. Polecam gorąco!
Są to moje ulubione płatki Mają idealna ilość kleju, dobrze się trzymają i delikatnie odchodzą przy ściąganiu . Dzięki powiększonemu rozmiarowi mamy pewność, że nigdzie na policzku nie dotkniemy klientki pęsetą . Mega polecam. Mój top produkt!
Ten skręt to magia! M wygląda obłędnie – podkręca spojrzenie i przy odroście prezentuje się perfekcyjnie. Klientki zachwycone!
Bardzo polecam. Jedynym mój ulubiony klej od lat używam go od samego początku jak tylko powstała marka i to mój zdecydowany faworyt




