Koszyk Pusty
0

Wszystkie recenzje

183

Średnia ocena

5
Najlepsze 178
Dobry 2
Średni 0
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
M
3 lata temu

Zawsze jestem w 100% usatysfakcjonowana ❤️

3 lata temu

Super produkt polecam.

3 lata temu

Bardzo dobra i wydajna odżywka. Nie zostawia białych śladów na włoskach i można ją stosować kilka razy dziennie. Polecam w 100%

3 lata temu

Bardzo dobry sklad Rzesy i brwi sa odzywione i nawilzone. Duzy plus ze nie ma tlustej konststencji jak w przypadku olejkow. Wygodna aplikacja, rozne szczoteczki wiec kazdy uzywa jak mu wygodniej Jestem zadowolona i polecam

3 lata temu

Na taki produkt czekałam od lat. Dobry skład, fajna konsystencja, bardzo wygodne opakowanie że szczoteczkami. Klientki są zachwycone, nie ma problemów z nakładaniem jak w przypadku zwykłych olejków. Zabieg liftingu utrzymuje się dłużej, a rzęsy są odżywione jak nigdy dotąd. Kolejny ogromny plus to cena