Koszyk Pusty
0

Wszystkie recenzje

183

Średnia ocena

5
Najlepsze 178
Dobry 2
Średni 0
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
7 miesięcy temu

Klej jest super, idealny do metody UV

J
Joanna B.
Zakup zweryfikowany
7 miesięcy temu

Nie ma dla mnie lepszej pęsety ! Przy ułożonej kępce stabilnie ją "trzyma" od zanurzenia w kleju aż do nałożenia na rzęse naturalną. Świetnie leży w dłoni przez co nie odczuwam napiętych mięśni .

8 miesięcy temu

Jedyny słuszny klej do metody uv. Polecam

J
Joanna B.
Zakup zweryfikowany
8 miesięcy temu

Tą pęsetą można idealnie wykleić kąciki wewnętrzne jak i stworzyć pełny set. Świetnie „leży” w dłoni i ma niesamowity styk. Polecam gorąco!

A
9 miesięcy temu

Są to moje ulubione płatki Mają idealna ilość kleju, dobrze się trzymają i delikatnie odchodzą przy ściąganiu . Dzięki powiększonemu rozmiarowi mamy pewność, że nigdzie na policzku nie dotkniemy klientki pęsetą . Mega polecam. Mój top produkt!