Wszystkie recenzje
183Średnia ocena
5
Najlepsze
178
Dobry
2
Średni
0
Słaba
0
Straszny
0
Wszystkie recenzje
Ocena
Sortuj według
Klej jest super, idealny do metody UV
Nie ma dla mnie lepszej pęsety ! Przy ułożonej kępce stabilnie ją "trzyma" od zanurzenia w kleju aż do nałożenia na rzęse naturalną. Świetnie leży w dłoni przez co nie odczuwam napiętych mięśni .
Jedyny słuszny klej do metody uv. Polecam
Tą pęsetą można idealnie wykleić kąciki wewnętrzne jak i stworzyć pełny set. Świetnie „leży” w dłoni i ma niesamowity styk. Polecam gorąco!
Są to moje ulubione płatki Mają idealna ilość kleju, dobrze się trzymają i delikatnie odchodzą przy ściąganiu . Dzięki powiększonemu rozmiarowi mamy pewność, że nigdzie na policzku nie dotkniemy klientki pęsetą . Mega polecam. Mój top produkt!



