Koszyk Pusty
0

Wszystkie recenzje

183

Średnia ocena

5
Najlepsze 178
Dobry 2
Średni 0
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
S
Sandra P.
Zakup zweryfikowany
7 miesięcy temu

Już od kilku lat jestem wierna fanka tego kleju. Retencja, szybkość kleju to wszystko czego mi trzeba w tym produkcie. Polecam z całego ❤️

A
Agnieszka A.
Zakup zweryfikowany
7 miesięcy temu

Mam na zdjeciu rodzaj rzęsek Sassy, mają delikatne promienie, nakłada się szybciutko trzymają się nawet na wietrze, polecam wszystkim paniom! (Ja nakładałam na swoje niepomalowana rzęsy)postanowiłam dodać drugą opinie po kilku dniach noszenia

A
Agnieszka A.
Zakup zweryfikowany
7 miesięcy temu

Są naprawdę extra pięknie wyglądają na oku , trzymają się i są wygodne ❤️

7 miesięcy temu

Klej jest super, idealny do metody UV

J
Joanna B.
Zakup zweryfikowany
7 miesięcy temu

Nie ma dla mnie lepszej pęsety ! Przy ułożonej kępce stabilnie ją "trzyma" od zanurzenia w kleju aż do nałożenia na rzęse naturalną. Świetnie leży w dłoni przez co nie odczuwam napiętych mięśni .