Koszyk (Pusty) 0

Elleebana Elleeplex Pro Fusion Lash & Brow Lamination - zestaw startowy do laminacji rzęs i brwi 15

1 175,50 zł Brutto

Elleebana Elleeplex Pro Fusion Lash & Brow Lamination to kompletny zestaw 2w1, dzięki któremu wykonasz lifting rzęs oraz laminację brwi. Formuła produktów nie jest co prawda tak szybka jak przy standardowych zestawach Elleebana One Shot Lash Lift ale pozwala na zastosowanie  przez profesjonalistów posiadających w swojej ofercie zabiegi laminacji brwi i liftingu rzęs.

Ukończ kurs u jednego z naszych instruktorów aby cieszyć sie 30% zniżką na produkty Elleebana!

Obecnie brak na stanie

Elleebana Elleeplex Pro Fusion Lash & Brow Lamination to także idealne rozwiązanie dla początkujących stylistek, które w świat liftingu dopiero wkraczają, gdyż ze względu na nieco dłuższe czasy działania, wybacza błędy.

Łatwe w użyciu – saszetki jednokrotnego zastosowania – dzięki którym zapomnisz o zmarnowanych materiałach i przestaniesz martwić się o procesie utleniania, który ma miejsce w przypadku buteleczek.

Produkty Elleebana Elleeplex Pro Fusion Lash & Brow Lamination dojrzewały przez 2 lata w otchłaniach laboratoriów. Zadanie było niełatwe. Stworzyć produkt, który będzie super skuteczny i szybki, a jednocześnie będzie mógł być stosowany na skórę. 

Finalnie powstał produkt, który jest w 100 wegański, którego czasy pracy tylko nieznacznie odbiegają od najszybszego na świecie zestawu Elleebana One Shot

Zestaw zawiera startowy Elleebana Elleeplex Pro Fusion zawiera: 

  • 15 par saszetek Elleebana Elleeplex Pro Fusion
  • Formy silikonowe MIX 
  • Klej Elleebana Lash Lift 
  • Elleebana Makeup Remover
  • Pędzelek
  • Aplikator metalowy
  • Elleeplex ReGen NEXT GEN 

BEZ TGA - nowoczesna formuła w składzie której nie występuje kwast tioglikolowy lub jego pochodne. Jest to kolejny krok w kierunku nowoczesnych preparatów. Jesteśmy dumni, że ponownie dostarczamy rewolucyjne rozwiązania w branży które dają realną korzyść stylistom.

BEZ RYZYKA PRZELIFTOWANIA - silne wiązania są utrzymywane dzięki wysoko rozwiniętej formie Chlorowodorku Cysteaminy, która minimalizuje ryzyko przeliftowania.

BEZ BROMIANU SODU

SASZETKI - to naprawdę najlepszy sposób pakowania! Zapewnia on ciągłą świeżość, brak ryzyka ekspozycji produktu na warunki zewnętrzne i możliwość zużycia produktu do ostatniego grama!

MULTIFUNKCYJNY - nadaje się do stosowania zarówno na rzęsach, jak i na brwiach.

REZULTATY utrzymujące się 6-8 tygodni.

Czas ekspozycji preparatów Elleebana PRO FUSION różni się od tych z Elleebana ONE SHOT LASH LIFT, jednak nadal dopasowujemy czasy w oparciu o strukturę włosa i jego grubość. Czas ekspozycji podany na opakowaniu. 

WYSYŁKA TYLKO NA TERENIE POLSKI

Pamiętaj! Tylko gruntowna wiedza na temat produktu i jego stosowania zagwarantuje uzyskanie optymalnych rezultatów.

Opinie 5,00 0 1 2 3 4 1 opinii

0 1 2 3 4
(5/5

Świetny zestaw dla początkujących polecam!!!!!!

1