Zamów w ciągu 07h 43m 55s a wyślemy dziś
Koszyk (Pusty) 0
Brow HENNA - Czarny

Brow HENNA - Czarny - Henna Pudrowa

149,99 zł Brutto

Zapewnia maksymalne podkreślenie klientkom o czarnych

i ciemnych włosach. Maksymalny efekt barwienia skóry. Może

być dodawany w bardzo niewielkich ilościach do innych

kolorów w celu zwiększenia trwałości efektu barwienia skóry.

Odpowiedni dla klientek, którym podobają się ciemne brwi.

Użyty sam ma ciepło czarną barwę, co czyni go produktem

wyjątkowym na rynku.

W połączeniu z light brow tworzy idealne odcienie dla

zimnych blondynek.

Pojemność: 10g

Dostępny
Zamów w ciągu 07h 43m 55s a wyślemy dziś

ODBIERZ BEZPŁATNIE TERAZ: GOTOWE PRZEPISY NA NIESAMOWITE MIESZANKI KOLORÓW. ZOSTAŃ MISTRZEM HENNY PUDROWEJ!

Pamiętaj! Tylko profesjonalna wiedza na temat produktu zagwarantuje otrzymywanie optymalnych rezultatów!

Dlaczego wybrać Elleebana Brow Henna?
Innowacyjna formuła Elleebany pomaga wzmocnić włosy, przywrócić ich wzrost i w rezultacie nadać brwiom naturalnego kształtu. Luksusowa paleta naturalnych odcieni, które można stosować pojedynczo lub mieszać ze sobą, aby uzyskać najlepszy
kolor brwi dla klientki. Barwniki Elleebana Brow Henna pochodzą z krzewu lawsonii. Im wyższą jakość henny uzyskiwana po ekstrakcji z liści i kwiatów rośliny tym korzystniejsze efekty przy barwieniu skóry lub brwi. Firma Elleebana przez lata pracowała nad pozyskaniem najlepszych dostawców wysokiej jakości henny i korzysta z procesu produkcyjnego, który zawsze utrzymuje spójność koloru.

Składniki zawierające zhydrolizowane białka, kompleks witamin i przeciwutleniaczy pomagają wzmocnić i stymulują wzrots włosów oraz poprawiają naturalną kondycję brwi. To sprawia, że Elleebana Brow Henna jest idealna dla osób, które mają słabe, nadmiernie przerzedzone brwi lub są w trakcie rekonstrukcji po uprzedniej, niewłaściwej regulacji brwi. Ta innowacyjność składników odróżnia produkty Elleebana Brow Henna od konkurencji i sprawia, że są genialne w zakresie ewolucji usług stylizacji i koloryzacji brwi.

Profesjonalna seria Elleebana Brow Henna składa się z 7 wysoce pigmentowanych, luksusowych kolorów, idealnych dla każdego rodzaju skóry. Dzięki możliwości mieszania barwników powstaje prawdziwa magia kolorów! Elleebana Brow Henna nie zawiera amoniaku, ołowiu ani nadtlenku, co pomaga maksymalnie zminimalizować reakcje niepożądane. Elleebana Brow Henna to nowość, która zwiększy zyski Twojego salonu.

Jak działa Elleebana Brow Henna?
Sposób, w jaki Elleebana Henna działa na strukturę włosów i skóry jest niesamowicie wyjątkowy w porównaniu do zwykłej koloryzacji. Przy koloryzacji wykorzystujemy utleniacz aby otworzyć strukturę włosa przez co pozwalamy aby kolor wniknął wgłąb. Elleebana Brow Henna działa z kolei jak warstwa okalająca włosy i zapewnia powłokę, pokrywając jedynie górne warstwy łuski włosa. To sprawia, że stosunkowo nierówna powierzchnia włosa staje się gładka, grubsza oraz bardziej sprężysta.

Proces henny pudrowej przy użyciu marki Elleebana nie wymaga utleniacza ani nadtlenku wodoru aby aktywować kolor, a ponieważ produkt jest oparty na składnikach pochodzenia roślinnego, jest świetną alternatywą dla osób wrażliwych na chemiczne składniki koloryzacji. Ponadto Elleebana Brow Henna w odróżnieniu do zwykłej koloryzacji barwi skórę brwi co dramatycznie uwydatnia efekt zabiegu.

Henna może być łatwo wprowadzona do Twojego salonu dlatego, że jest świetnym dodatkiem do naszego już znanego na całym świecie zabiegu Liftingu rzęs Elleebana. Czas zabiegu henny pudrowej trwa nie dłużej niż 20 minut, a to zapewnia wysoką produktywność finansową dla salonów, które zdecydują się na oferowanie zabiegów marki Elleebana Brow Henna i Elleebana Lifting Rzęs.

Duża ilość produktu.

Henna Elleebana znajduje sie w 10 gramowych szklanych słoiczkach, dzięki czemu zawartość produktu można bardzo latwo wydobyć ze środka i dokładnie odmierzyć pożądaną dozę produktu, a sam produkt nie wchodzi w reakcję tak jak to jest w przypadku opakowań plastikowych.

Oto kilka kluczowych punktów jakie możesz wykorzystać przy promocji Henny Pudrowej Elleebana:

  • Elleebana Brow Henna - nowa generacja zabiegów koloryzacji i stylizacji brwi.
  • Naturalne zabarwienie brwi dzięki efektowi tatuażu na skórze
  • Niski koszt za aplikację
  • Delikatna i innowacyjna formuła
  • Pozostaje na włosach do 6 tygodni
  • Bez amoniaku lub nadtlenku wodoru
  • Nie testowana na zwierzętach
  • Vegan friendly

ODBIERZ BEZPŁATNIE TERAZ: GOTOWE PRZEPISY NA NIESAMOWITE MIESZANKI KOLORÓW. ZOSTAŃ MISTRZEM HENNY PUDROWEJ!

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii