Zamów w ciągu 18h 48m 24s a wyślemy dziś
Koszyk (Pusty) 0

Laminacja brwi to prawdziwy hit wśród zabiegów stylizacji brwi! Zabieg ten w dużym uproszczeniu to zabieg pozwalający na semi-permanentną zmianę ułożenia włosków brwi. Jeśli Twoja klientka nie posiada perfekcyjnych brwi, a włoski są niesforne lub rosną nieregularnie – to laminowanie brwi jest zabiegiem pozwalającym na ułożenie i czasową zmianę kierunku włosków. Zabieg laminacji możemy połączyć z koloryzacją i regulacją dzięki czemu uzyskujemy kompleksową metamorfozę brwi!

Dlaczego warto wybrać szkolenie BROWMINATION?

 • Indywidualne podejście do każdego kursanta.
 • Wsparcie i opieka instruktora po szkoleniu
 • Obszerny skrypt szkoleniowy
 • Stała 10% zniżka na produkty do laminacji brwi
 • Członkostwo w zamkniętej grupie Certyfikowanych Stylistek

Mapa autoryzowanych szkoleniowców Browmination

Wybierz żądane województwo aby uzyskać informacje o centrach szkoleniowych.

 • Dolnośląskie

  ako_bm.png

  Aleksandra Kolej -

  +48695297778

  ako@jolash.pl

  Świdnica

  -----------------------

  kgr_bm.png

  Karolina Grodzicka - Miłośniczka naturalnej stylizacji brwi, to właśnie one są jej miłością od pierwszego wejrzenia. Pogodna, uśmiechnięta, konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów. W pracy codziennej dąży do tego, aby każdy kto opuści jej salon wyszedł zadowolony. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i stawia na ciągły rozwój. Całą miłość, którą wkłada w swoją pasję chce przekazać teraz kursantom. Stawia na indywidualne podejście, rozmowę i pomoc nie tylko podczas szkolenia.

  +48601984270

  kgr@jolash.pl

  Bolesławiec

 • Kujawsko-pomorskie

  MBR.png

  Martyna Brukwicka

  +48668641816

  mbr@elleebana.pl

  Nakło nad Notecią

 • Lubelskie

 • Lubuskie

 • Łódzkie

  eza_bm.png

  Edyta Zamielska - Laminacja brwi to najmłodsza z pasji Edyty, po pierwszym szkoleniu przepadła. Postawiła na rozwój i dążyła sumiennie do ciągłego poszerzania swojej wiedzy, tym o to sposobem doszła do miejsca w którym to ona mogła zarazić swoją kolejna pasją innych. Edyta podchodzi z wielką troską do każdego kursanta, swoją postawą potrafi rozluźnić każdą zestresowaną osobę jedocześnie nie tracąc na profesjonalizmie. Jej szkolenia pozostaną długo w Twojej pamięci.

  +48535182748

  eza@jolash.pl

  Łódź

 • Małopolskie

  ems_bm.png

  Edyta Mastek - Edyta jest osobą pełną pozytywnej energii, otwartą i rzeczowo podchodzącą do zawodu. Do każdego szkolenia podchodzi indywidualne, bo przecież każda z nas jest inna. Kursantki mogą u niej liczyć na dużą dawkę wiedzy, wsparcie, motywację i opiekę poszkoleniową.

  +48729923454

  edm@jolash.pl

  Kraków

  azm_bm.png

  Aleksandra Żmuda - Aleksandra to profesjonalistka, zawsze dąży do stawianych sobie celów. Każde szkolenie traktuje indywidualnie, a swoją wiedzę przekazuje jak najlepiej potrafi. Wspaniała, ciepła osoba, która traktuje swój zawód jako pasję, hobby i sprawia jej to przyjemność. Jeśli chcesz by zabiegi sprawiały Ci frajdę, uśmiech na twarzach klientek towarzyszył im zawsze po wizycie u Ciebie to umów się z Olą na profesjonalne szkolenie. Tarnów jest mały, brwi jeszcze mniejsze, szkolenia z LAMINACJI BRWI po prostu robi najlepsze! 

  +48724691919

  azm@jolash.pl

  Tarnów

 • Mazowieckie

  kss_bm.png

  Katarzyna Śmiech - Ile warta jest wiedza, jeśli nie można się nią podzielić? Kasia to spec od rzęs i brwi. W branży działa od 2012 roku i po kilku latach pracy uznała, że czas dać coś od siebie innym. Jej dążeniem jest dzielenie się wiedzą i pomoc w rozwijaniu pasji u swoich kursantek. Podczas szkoleń Kasia dąży do jak najlepszego przygotowania do samodzielnej pracy z brwiami. Dba o to, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Jest szczegółowa, zwraca uwagę na detale, które pozwalają osiągać perfekcyjne prace. Jej wesołe usposobienie sprawia, że kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, bez napięcia, a relacja kursant-instruktor nie urywa się po zakończeniu szkolenia.

  +48507749954

  kss@jolash.pl

  Warszawa

  -----------------------

  mfw_bm.png

  Marta Faustman-Wróblewska - Jeżeli chcesz pokochać stylizację brwi - zapraszam. Wprowadzę Cię w świat laminacji brwi krok po kroku - bez tajemnic, profesjonalnie, z sercem! Na moich szkoleniach zapewniam wspaniałą atmosferę, teorię i praktykę, sprawdzone tricki i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania! Niech moja miłość do brwi i doświadczenie jako stylistki brwi i linergistki pozwoli Ci odnaleźć się w brwiowym świecie! Po szkoleniu otrzymujesz moje wsparcie, rabat na produkty, skrypt i autoryzowany certyfikat.

  +48509390120

  mfw@jolash.pl

  Kozienice

  -----------------------

  mwi_bm.png

  Monika Wiśniewska - Szkolenie u Moniki nie będzie kolejnym, które odbędziesz i zapomnisz. Monika pokaże Ci swój brwiowy świat. Może i Ciebie zarazi swoją pasją? Przekonaj się sama. Kluczowym elementem szkoleń Moniki jest wiedza przekazana w sposób jasny i rzeczowy. W swojej pracy jest autentyczna, dlatego jej kursantki wracają kolejną dawkę wiedzy.

  +48790480500

  mwi@jolash.pl

  Warszawa

 • Opolskie

 • Podkarpackie

  kli_bm.png

  Katarzyna Liszka - zdobywa satysfakcję kursantek dzięki odpowiedniemu przekazaniu własnych umiejętności, cierpliwości oraz ogromnym pokładom pozytywnej energii, która motywuje do działania. Pogłębia swoją wiedzę, dzięki udziałom w licznych szkoleniach i warsztatach, na terenie całego kraju, z zakresu stylizacji rzęs i brwi. Prefekcja w wykonaniu zabiegu, profesjonalna obsługa oraz jakość wykorzystywanych produktów to najważniejsze wartości, którymi kieruje się podczas pracy z Klientkami. Kasia jest stylistką rzęs, stylistką brwi, linergistką oraz właścicielką salonu Kreatornia rzęs i brwi - Kasia Liszka w Rzeszowie.

  +48537011222

  kli@jolash.pl

  Rzeszów

 • Podlaskie

  gda_bm.png

  Gabriela Dąbrowska - zawsze uśmiechnięta i optymistyczna, swoją przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2016 roku. Cały czas podnosi swoje umiejętności o czym świadczą liczne certyfikaty. W życiu kieruje się zasadą "rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia". Na swoich szkoleniach jest niesamowicie cierpliwą i otwartą osobą, a swoją wiedzę przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Jest otwarta na wszelki kontakt po szkoleniu. W niej znajdziesz oparcie i w razie jakichkolwiek problemów pomoże Ci oraz będzie Twoim wsparciem.

  +48787280345

  gda@jolash.pl

  Białystok

 • Pomorskie

 • Śląskie

  apo_bm.png

  Agnieszka Pocheć

  +48512124950

  apo@jolash.pl

  Sosnowiec

 • Świętokrzyskie

 • Warmińsko-mazurskie

  mpa_bm.png

  Magdalena Pamrowska

  +48798282270

  mpa@jolash.pl

  Ełk

  -----------------------

  jzi_bm.png

  Joanna Ziejewska - Jeśli szukasz cierpliwego i opanowanego instruktora, który wprowadzi Cię w świat laminacji brwi to świetnie trafiłaś! Podczas szkoleń Asia skupia się na swoich kursantkach, przekazując im swoją wiedzę. Stale podnosi swoje umiejętności. Zawsze wspiera kursantki zarówno podczas szkolenia jak i po jego ukończeniu.

  +48505039300

  jzi@jolash.pl

  Olsztyn

 • Wielkopolskie

  dbo_bm.png

  Daria Boguta - Daria to bardzo doświadczona instruktorka z wieloletnim stażem i przeszło tysiącem przeszkolonych kursantek i kursantów zarówno w stylizacji brwi jak i rzęs. Kursantki mówią o niej "oaza spokoju". Przekazuje wiedzę bardzo rzetelnie, zawsze maksymalnie skupia uwagę kursanta i zdradza wiele tajników wynikających z własnych doświadczeń. Sama nieustannie się rozwija. Jest perfekcjonistką, jeśli szukasz instruktora który nie wypuści ze szkolenia, póki nie zapewnisz, że wszystko jest jasne to będzie świetny wybór! Zawsze będziesz mogła liczyć na jej wsparcie po szkoleniu.

  +48783820333

  dbo@jolash.pl

  Poznań

  bpu_bm.png

  Barbara Puszkarek

  +48533616662

  bpu@jolash.pl

  Krotoszyn

 • Zachodniopomorskie

  aci_jl.png

  Anna Ciarka - Ania to perfekcjonistka w każdym calu, przekonują się o tym nie tylko kursantki ale i klientki które na codzień odwiedzają jej gabinet. Od 2013 roku jej serce skradła stylizacja rzęs. Od tego czasu stale poszerza wiedzę w tym kierunku, czego dowodem jest szereg ukończonych szkoleń oraz zwycięstwa w mistrzostwach stylizacji rzęs. Przyjazna atmosfera, ogrom przekazanej wiedzy oraz opieka po szkoleniu sprawia że każda kursantka czuję się dopieszczona. Nie pozostawia pytania bez odpowiedzi, w codziennej pracy kursantki stale korzystają z jej rad dążąc do perfekcyjnych aplikacji.

  +48781675012

  aci@jolash.pl

  Koszalin