Zamów w ciągu 06h 49m 36s a wyślemy dziś
Koszyk (Pusty) 0
-10%

BROWMINATION Laminacja Brwi - aktywator i neutralizator

Zniżka 10% 299,69 zł Brutto
332,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 332,99 zł

Browmination to zestaw (aktywator i neutralizator) delikatnych produktów przeznaczonych do zmiany struktury włosa, dzięki którym wystylizujesz brwi podczas zabiegu laminacji.

Praktyczne opakowania airless umożliwią Ci precyzyjne dozowanie produktu oraz zapewnia świeżość produktu aż przez 6 miesięcy.

Pojemność: 2x30ml. 

Czas działania: 5-12 minut

Zestaw wystarczy na przeprowadzenie do 75 zabiegów.

Aby zabieg laminacji brwi był maksymalnie efektywny i szybki polecamy zastosowanie folii ochronnej Brow Wrap, którą znajdziesz tutaj!

Dostępny
Zamów w ciągu 06h 49m 36s a wyślemy dziś

Zaczynając przygodę z laminacją brwi nie zapomnij o niezbędnej folii BROW WRAP, pomoże Ci podczas układania włosa a także do wykonywania okluzji brwi.

Ukończ kurs dla jednego z naszych instruktorów, aby cieszyć się 10% zniżką na produkty do liftingu i laminacji brwi!

Czym jest BROWMINATION?

To nowa delikatna seria produktów JoLash do profesjonalnej laminacji brwi. Skuteczne działanie o niezwykle wysokim komforcie pracy.

Na czym polega LAMINACJA BRWI?

Jeśli Twoja klientka nie posiada perfekcyjnych brwi, a włoski są niesforne lub rosną nieregularnie – to laminowanie brwi jest zabiegiem pozwalający na ułożenie i semipermanentną zmianę kierunku włosków

Laminacja brwi produktami BROWMINATION krok po kroku:

1. Oczyść skórę i wykonaj demakijaż brwi produktem LASH&BROW SHAMPOO, a następnie dokładnie osusz skórę i włosy.

2. Za pomocą bezwłóknikowego aplikatora nanieś na włosy brwi warstwę produktu 

BROWMINATION 1 activator i ułóż brwi w pożądanym kształcie i wykonaj okluzję folią BROW WRAP. Czas działania preparatu w zależnie od podatności i grubości włosa to 3-10 minut.

3. Ściągnij nadmiar produktu na sucho.

4. Nanieś BROWMINATION 2 neutralizator za pomocą nowego aplikatora, zwracając szczególną uwagę na ułożenie i kierunkowanie włosków w pożądanym kierunku. Użyj BROW WRAP i ponownie sprawdź ułożenie włosa. Pozostaw produkt na 3 -10 minut.

5. Ściągnij nadmiar produktu na sucho.

6. Laminacja gotowa! Jeśli chcesz ją wzbogacić koloryzacją to polecamy w tym celu użycie produktów marki Hairwell, które łączą się z delikatnym 2% oxidantem. PAMIĘTAJ! Nigdy nie wykonuj koloryzacji henną pudrową po zabiegu laminacji włosa.

7. Zadbaj o odżywianie! Zarówno po laminacji jak i koloryzacji warto wzbogacić zabieg o Organic Lash Boost a także Keratynę do laminacji brwi i rzęs.

8. Zalecenia po zabiegu. Pamiętaj, że pielęgnacja brwi nie kończy się z chwilą wyjścia z salonu. Po laminacji warto sięgnąć po odżywkę

 Elleeplex bądź oliwkę Luxury Oil - 6BROW SPA .

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Zobacz też