Koszyk (Pusty) 0
-40% Rzęsy Black Feather Volume

Rzęsy Black Feather Volume - OUTLET

Zniżka 40% 29,40 zł Brutto
49,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 29,40 zł

RZĘSY Z OUTLETU NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM/WYMIANOM

Klasa produktu "B":

  • Rzęsy mogą posiadać prześwity, nie są tak samo gęsto tkane jak pełnowartościowy produkt.
  • Opakowania mogą posiadać ślady po naklejkach.

Rzęsy w paletkach do metod objętościowych Russian Volume

Grubości 0.07 i 0.05

Rzęsy Black Feather JoLash to idealnie wyprofilowane oraz wyselekcjonowane rzęsy, które utrzymują swój skręt i nienaganny wygląd. Zachwycają głęboką, czarną barwą oraz niezwykłą miękkością.
Spodobają się klientkom, które pragną bujnych, elastycznych oraz naturalnie wyglądających rzęs. Praca przy nich w metodach objętościowych jest przyjemnością, a wachlarze tworzą się z niezwykłą łatwością.

Skręt
Grubość
Długość
Dostępny
Złóż zamówienie w ciągu 00h 26m 25s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
Razem Opinii Razem Opinie:

0
0/5 - 0 opinie

Przeczytaj Opinie
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Dodaj Opinie View Reviews Przeczytaj Opinie

Najnowsza seria rzęs Black Feather zrodziła się poprzez lata pracy stylistek reprezentujących najwyższy światowy poziom w branży.
Grupa zapaleńców mozolnie wertowała rynek poszukując produktu, który będzie odzwierciedlał ich oczekiwania w stopniu pozwalającym na skuteczną pracę na najważniejszych światowych mistrzostwach stylizacji rzęs pozwalając im tworzyć finezyjne stylizacje. 
Szukając rzęs które sprostają naszym najwyższym oczekiwaniom musieliśmy przebrnąć przez wiele niedogodności oraz niuansów świata rzęsowego. Wymagania produkcyjne stawiane naszym partnerom niejednokrotnie sprawiały niesamowitą rotację osobistości biorących w tym udział. Każdy detal począwszy od etapu produkcyjnego, a na pracy odpowiedniej kadry kończąc, był staranie analizowany i korygowany. W rzęsach Black Feather nic nie dzieje się z przypadku.  

Całe zaangażowanie i czas jaki włożyliśmy w powstanie rzęs Black Feather śmiało pozwala nam twierdzić że sprostają one wymaganiom nawet najbardziej szczegółowym stylistkom. 
 
Nie będziemy rozpisywać się o poszczególnych cechach rzęs serii Black Feather gdyż każda wytworna stylistka doskonale wie czego oczekiwać od rzęs Referencyjnych. 

Arogancja? Nie, pewność tego, co udało nam się stworzyć!

Jeśli powierzysz nam swoje zaufanie, gwarantujemy, że Cię nie zawiedziemy.

Specyficzne kody

ISBN
110
UPC
110

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii