Zamów w ciągu 06h 50m 40s a wyślemy dziś
Koszyk (Pusty) 0
Rzęsy Black Feather

JoLash Black Feather - rzęsy do przedłużania i zagęszczania czarne, matowe, gęste

51,50 zł Brutto

Wysokiej jakości rzęsy do przedłużania w paletkach.

Dostępne grubości: 0.10, 0.12 oraz 0.15. 

Rzęsy w grubościach 0.07 i 0.05 znajdziesz TUTAJ

Skręt
Grubość
Długość
Dostępny
Zamów w ciągu 06h 50m 40s a wyślemy dziś

Rzęsy w grubościach 0.07 i 0.05 znajdziesz TUTAJ

Najnowsza seria rzęs Black Feather zrodziła się poprzez lata pracy stylistek reprezentujących najwyższy światowy poziom w branży.
Grupa zapaleńców mozolnie wertowała rynek poszukując produktu, który będzie odzwierciedlał ich oczekiwania w stopniu pozwalającym na skuteczną pracę na najważniejszych światowych mistrzostwach stylizacji rzęs pozwalając im tworzyć finezyjne stylizacje. 
Szukając rzęs które sprostają naszym najwyższym oczekiwaniom musieliśmy przebrnąć przez wiele niedogodności oraz niuansów świata rzęsowego. Wymagania produkcyjne stawiane naszym partnerom niejednokrotnie sprawiały niesamowitą rotację osobistości biorących w tym udział. Każdy detal, począwszy od etapu produkcyjnego, a na pracy odpowiedniej kadry kończąc, był staranie analizowany i korygowany. W rzęsach Black Feather nic nie dzieje się z przypadku.  

Całe zaangażowanie i czas jaki włożyliśmy w powstanie rzęs Black Feather śmiało pozwala nam twierdzić że sprostają one wymaganiom nawet najbardziej dokładnych stylistek.
 
Nie będziemy rozpisywać się o poszczególnych cechach rzęs serii Black Feather gdyż każda wytworna stylistka doskonale wie czego oczekiwać od rzęs Referencyjnych. 

Arogancja? Nie, pewność tego, co udało nam się stworzyć!

Jeśli powierzysz nam swoje zaufanie, gwarantujemy, że Cię nie zawiedziemy.

Pamiętaj, że rzęsy Black Feather wykonywane są ręcznie, dlatego między poszczególnymi partiami mogą wystąpić minimalne różnice w ich podkręceniu. Każda z paletek jest poddawana skrupulatnej kontroli jakości, skrętu oraz grubości.Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Zobacz też