Koszyk (Pusty) 0

Koloryzacja

Hairwell - krem do rąk

Krem do rąk i paznokci Hairwell. Chroni i pielęgnuje skórę dłoni oraz paznokcie. Sprawia, że skóra staję się...
9,99 zł
Obecnie brak na stanie
Brak na stanie

JoLash oferuje szeroką gamę produktów do stylizacji brwi od najpopularniejszego na świecie systemu tzw. ''henny żelowej", czyli farbek i pigmentów do brwi po najnowszej generacji hennę pudrową. Henna proszkowa, udoskonalona i dopracowana w najmniejszym detalu, pozwoli na stworzenie efektu tatuażu brwi, idealnie nada się do tego Elleebana Brow Henna, która bazuje na naturalnych składnikach, zabarwia nie tylko strukturę włosa, ale i skórę.

Efekty koloryzacji możemy podzielić ze względu na rodzaj produktów:

  • Henna żelowa Refectocil i Hairwell - słabe bądź znikome zabarwienie skóry utrzymujące się do 3 dni oraz 3-6 tygodniowe zabarwienie rzęs i brwi.


Aby osiągnąć optymalne rezultaty polecamy pracę w jednym systemie firmowym. Hairwell wyróżniający się 2% oxidantem, będzie idealnym wyborem do koloryzacji brwi i rzęs podczas zabiegu liftingu i laminacji. Refectocil sprawdzi się natomiast u Pań, które oczekują intensywnego efektu, który utrzyma się jedynie na włosie, a nie na skórze.
Już niedługo w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kursów stylizacji brwi różnymi metodami od stylizacji i geometrii brwi po wiedzę o produktach i ich składach.

Zapraszamy na nasze media społecznościowe w celu śledzenia szczegółów.Koloryzacja