Koszyk (Pusty) 0

Safewax - Wosk w granulkach

49,99 zł Brutto

Safewax Golden Honey

Bezpieczny i delikatny wosk bezpaskowy przeznaczony do wrażliwej skóry. Wolny od parabenów i nie zawierający oleju palmowego. Idealnie sprawdzi się do regulacji brwi, depilacji twarzy. Dzięki unikalnej strukturze, wosk nie kruszy się i może być z powodzeniem stosowany nawet do depilacji intymnej.

500g

Dostępny
Złóż zamówienie w ciągu 08h 58m 39s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
Razem Opinii Razem Opinie:

5
5,00/5 - 3 opinie

Zobacz Opinie
0 1 2 3 4 3
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 1
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Dodaj Opinie View Reviews Zobacz Opinie

KLIKNIJ I POBIERZ DARMOWĄ PREZENTACJĘ O DEPILACJI BEZPASKOWEJ

Wosk twardy, szybkoschnący w granulkach to praktyczne rozwiązanie zarówno dla Brow Stylistów jak i kosmetyczek. Ziarenka wosku szybko rozpuszczają się i pozwalają na użycie dokładnie takiej ilości wosku jaka jest nam potrzebna. Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie i pozwala skrócić czas pracy do minimum, gdyż możemy sami decydować o ilości wosku jakiej użyjemy na daną klientkę a także pozwoli nam to szybko rozpuścić małe ilości wosku. Wosk Safe Wax jest woskiem typu ''Film Wax'', co oznacz że można go aplikować bardzo cienką warstwą i odrywać zaraz po nałożeniu.

Depilacja woskiem bezpaskowym (twardym).

Wosk należy podgrzać do odpowiedniej temperatury a następnie za pomocą drewnianej szpatułki nanieść na miejsce przeznaczone do depilacji. Aplikacja wosku powinna przebiegać w kierunku jego wzrostu natomiast oderwanie paska w kierunku przeciwnym do wzrostu.

Wosk jest wzbogacony w olej kokosowy, przez co działa kojąco, łagodząco i nawilżająco na podrażnioną skórę. Cząsteczki oleju kokosowego tworzą na powierzchni skóry odżywczą i silnie natłuszczającą warstwe ochronną.
Sposób użycia:

1. Rozgrzej wosk do temperatury 45-55 stopnii, podczas pracy i przy otwrtym podgrzewaczu należy ustawić temp.urządzenia na 60/75 stopnii - nie przekraczaj temperatury 85 stopnii.

2. Oczyść skórę produktem przygotowującym do zabiegu CLEAN SKIN oraz specjalną oliwką chroniącą skórę przed podrażnieniami OIL ELIXIR.

3. Za pomocą drewnianej szpatułki nanieś wosk zgonie z kierunkiem wzrostu włosa, a następnie zerwij wosk w kierunku przeciwnym.

4. Nanieś produkt łagodzący OIL ELIXIR i delikatnie wmasuj.

Zobacz także

Opinie 5,00 0 1 2 3 4 3 opinii

0 1 2 3 4
(5/5

Mega, zakochałam się w nim. polecam wszystkim

Opinia oczekuje na sprawdzenie przez moderatora.

0 1 2 3 4
(5/5

Delikatny dla wrażliwej skóry, nie podrażnia . Łatwy i przyjemny w użyciu, a do tego kolor który przypomina płynne złoto. Polecam, najlepszy wosk jaki do tej pory używałam.

0 1 2 3 4
(5/5

Wosk jest jednym z lepszych, jest delikatny i nie uczula. Naprawdę polecam. Płynne złoto :)

1