Zamów w ciągu 20h 21m 08s a wyślemy dziś
Koszyk (Pusty) 0

JL Glossy - Przeźroczysty klej do przedłużania rzęs

43,99 zł Brutto

JL Glossy to przeźroczysty klej do przedłużania rzęs metodą objętościową oraz 1:1. Nieco dłuższy czas wiązania niż w przypadku kleju INVI pozwala na wygodną pracę początkującym stylistkom oraz w gorące letnie dni. JL Glossy to przezroczysty odpowiednik kleju JL Flexi, który jest jednym z absolutnych bestsellerów w naszej ofercie. 

Czas schnięcia: 1 sekunda

Długość wiązania: do 10 tygodni

Pojemność: 3g

Dostępny
Zamów w ciągu 20h 21m 08s a wyślemy dziś

Profesjonalny klej przeźroczysty do przedłużania rzęs pozowli na tworzenie pięknych stylizacji z wykorzystaniem rzęs kolorowych i tradycyjnych. Jeśli zależy Ci na tworzeniu niewidocznych połączeń między podstawą rzęsy syntetycznej a rzęsą naturalną to JL Glossy będzie idealnym wyborem.

Oparowość: niska

Sposób użycia: przed aplikacją potrząsać przez około minutę. Stosować tylko niewielką ilość kleju na rzęsę. Wymaga szybkiej aplikacji dlatego zalecany jest tylko dla najbardziej doświadczonych profesjonalistów.

Optymalne warunki pracy: 19-24° C, wilgotność powietrza 50-60%  

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w temperaturze pokojowej. Po skończeniu pracy zwrócić uwagę na szczelne zakręcenie buteleczki w celu zminimalizowania procesu utwardzania się kleju.

Ważność 8 miesięcy od daty produkcji oraz 6 tygodni od otwarcia. 

 

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii

Zobacz też