Koszyk (pusty) 0
Blog navigation

Ostatnie posty

 • Nowoczesne szkolenia stylizacji rzęs. Gdzie wybrać najlepszy kurs z przedłużania rzęs?
  Nowoczesne szkolenia stylizacji rzęs. Gdzie wybrać najlepszy kurs z przedłużania rzęs?
  122 Wyświetleń

  Stylizowanie rzęs stało się jednym z najbardziej pożądanych tematów szkoleń i kursów, budząc jednocześnie wiele pytań – gdzie zrobić kurs przedłużania rzęs? Jak wybrać najlepszego instruktora? Ile kosztuje? Jeżeli szukasz informacji, gdzie najlepiej udać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs – doskonale trafiłaś! Ta wiedza z pewnością Ci się przyda, rozwiewając wszystkie wątpliwości.

  Czytaj więcej
 • Czym jest dzisiejsza stylizacja brwi i w czym tkwi jej fenomen?
  Czym jest dzisiejsza stylizacja brwi i w czym tkwi jej fenomen?
  2276 Wyświetleń

  Przede wszystkim w dobrej edukacji i rosnącej świadomości. Niegdyś brwi były traktowane po macoszemu. Dziś zarówno stylistki, kosmetyczki jak i nasze klientki świadome są tego jak ważny element naszej twarzy stanowią brwi. Dobrze dobrane pod względem kształtu i koloru potrafią odwrócić uwagę od opadającej powieki, złagodzić rysy twarzy, odmłodzić o kilka lat a nawet nieinwazyjnie wykonać optyczny lifting.

  Czytaj więcej
 • Pęsety do przedłużania rzęs - czym kierować się przy wyborze?
  Pęsety do przedłużania rzęs - czym kierować się przy wyborze?
  720 Wyświetleń

  Pęsety do przedłużania rzęs i pęseta do brwi, które narzędzie jest ważniejsze?  Są pytania, na które nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi, bo każda prawdziwa stylistka rzęs i brwi, wie że dobrze dobrane narzędzie w jej rękach jest podstawą skutecznej pracy. Kiedyś ktoś powiedział jeśli masz ograniczony budżet na narzędzia i musisz się zdecydować tylko na jedno, to tak jakbyś miała wybrać jedynie jedno dziecko, które bardziej kochasz.

  Czytaj więcej
 • Lifting rzęs - wszystko o tym zabiegu
  Lifting rzęs - wszystko o tym zabiegu
  3104 Wyświetleń

  Lifting i laminacja rzęs – co to jest Lifting rzęs to zabieg idealny dla wszystkich zapracowanych kobiet, które pragną wyglądać pięknie i świeżo, a przede wszystkim cenią sobie naturalny wygląd oraz dla stylistek, które chcą wprowadzić do swojego gabinetu element stylizacji rzęs przy niskim nakładzie pracy oraz wysokiej marży z wykonywanego zabiegu.

  Czytaj więcej
 • Klej do przedłużania rzęs - lojalny przyjaciel czy kapryśny drań?
  Klej do przedłużania rzęs - lojalny przyjaciel czy kapryśny drań?
  324 Wyświetleń

  Niejednokrotnie zastanawiamy się, czy trafiłyśmy na jakiś błąd w produkcji, czy to kwestia ''gorszego dnia'', bo nasz klej do przedłużania rzęs znów płata nam figle. Czas pracy nieubłaganie się wydłuża, a my wyciskamy z siebie siódme poty aby nasze piękne wachlarze volume nie składały się do postaci rzęs o grubości 0.25.

  Czytaj więcej
 • The Art of Brow Henna - Sztuka Henny Pudrowej
  The Art of Brow Henna - Sztuka Henny Pudrowej
  314 Wyświetleń

  Henna Pudrowa marki Elleebana trafiła na rynek i od razu bije rekordy popularności, znikając z półek. Chcielibyśmy opowiedzieć wam co nieco o tym, jak powstawała nasza linia produktów, bo faktycznie nie jest to produkt, który został szybko wyprodukowany, nic z tych rzeczy! Otto ze swoim zespołem badawczym pracował nad gamą produktów z henny już w roku 2014 , kiedy nawiązał kontakt z producentami innej marki henny. W Ex-Import podjęto wówczas decyzję o wstrzymaniu prac badawczo-rozwojowych nad...

  Czytaj więcej
Showing 1 to 6 of 6 (1 Page)
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć