Koszyk (Pusty) 0
Blog navigation

Ostatnie posty

Ostatnie komentarze

 • LAMINACJA BRWI - WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ
  LAMINACJA BRWI - WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ
  8951 Wyświetleń

  Laminacja brwi to prawdziwy hit wśród zabiegów stylizacji brwi! Na czym polega zabieg, czy każdy może z niego skorzystać - tego i jeszcze więcej dowiesz się z tego artykułu.

  Czytaj więcej
 • Najlepsza pęseta do przedłużania rzęs
  Najlepsza pęseta do przedłużania rzęs
  525 Wyświetleń

  Jak znaleźć najlepszą pęsetę do rzęs?  Czym się kierować przy wyborze pęsety?  Na co zwrócić uwagę? Na te wszystkie pytania odpowiedź znajdziesz w artykule. 

  Czytaj więcej
 • F JAK FLEXI - IDEALNY KLEJ NA LATO
  F JAK FLEXI - IDEALNY KLEJ NA LATO
  777 Wyświetleń

  W naszej branży utarło się, że lato jest najmniej lubianą porą roku przez stylistki rzęs. Wysoka temperatura, duszno, wysoka wilgotność w pomieszczeniu, Ty pracujesz w pocie czoła (dosłownie i w przenośni), a klientki dzwonią z reklamacjami, że rzęsy się sypią… Lato potrafi doprowadzić do białej gorączki nawet najlepsze stylistki. 

  Czytaj więcej
 • NAGRODA BEAUTY FORUM AWARDS 2020
  NAGRODA BEAUTY FORUM AWARDS 2020
  828 Wyświetleń

  BEAUTY FORUM AWARDS to prestiżowy konkurs kosmetyki profesjonalnej, w którym nagradzane są innowacyjne produkty i zabiegi, wyróżniające się najwyższą jakością i skutecznością. Produkty oraz zabiegi ocenia jury złożone z najwyższej klasy ekspertów oraz przedstawiciela magazynu BEAUTY FORUM wybierając i oceniając działanie, skład, innowacyjność receptur i procedur zabiegowych.

  Czytaj więcej
 • E jak ekonomia stylistki rzęs
  E jak ekonomia stylistki rzęs
  1059 Wyświetleń

  Każda stylistka, która postanawia zacząć pracować „na swoim” musi zmierzyć się z tematem ekonomii. Dobry biznes plan to podstawa udanej działalności. Dlatego zanim rzucisz się na głęboką wodę powinnaś rzetelnie podejść do tematu, przenalizować wszystkie koszty oraz możliwy zysk, co będzie Ci niezbędne na start, a co możesz sobie odpuścić w najbliższym czasie.

  Czytaj więcej
 • D jak dekalog rzęsoholiczki
  D jak dekalog rzęsoholiczki
  796 Wyświetleń

  Dekalog rzęsoholiczki to 6 złotych zasad, które powinna znać każda kobieta nosząca przedłużone rzęsy. 

  Czytaj więcej
 • C jak ciąża w stylizacji rzęs oraz brwi
  C jak ciąża w stylizacji rzęs oraz brwi
  5667 Wyświetleń

  Wielu stylistów rzęs czy brwi, a także kosmetologów ma wątpliwości czy powinno się wykonywać zabiegi kobietom w ciąży. Czy przedłużanie rzęs w ciąży jest szkodliwe i jak ciąża może wypłynąć na efekt zabiegu oraz jego trwałość. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych czynników, o których należy pamiętać podczas pracy z kobietami w tym szczególnym okresie.

  Czytaj więcej
 • B jak brązowe rzęsy
  B jak brązowe rzęsy
  1303 Wyświetleń

  Rzęsy brązowe to rzadkość wśród naszych klientek. Klientki uwielbiają czerń – tu nie ma się co oszukiwać. Każda klientka oczekuje kruczoczarnego wachlarza zdobiącego jej oko. Jednak wiele z naszych klientek jest nieświadoma o istnieniu rzęs w kolorze brązu, a już tym bardziej, że mogłyby wyglądać jeszcze piękniej niż klasyczne czarne.

  Czytaj więcej
 • Alergia w stylizacji rzęs
  Alergia w stylizacji rzęs
  3509 Wyświetleń

  Alergia czy inaczej uczulenie, polega na nieprawidłowej reakcji układu immunologicznego na obce dla organizmu substancje, określane jako alergeny , które w normalnych warunkach powinien ignorować.  Uczulić można się prawie na wszystko. Uczulamy się na pokarmy, kosmetyki, zwierzęta, pyłki, materiały, metale i można by tak wiele jeszcze wymieniać. Uczulić mogą również preparaty do stylizacji rzęs, a w szczególności klej i jego opary. 

  Czytaj więcej
 • Beauty biznes w dobie koronawirusa
  Beauty biznes w dobie koronawirusa
  750 Wyświetleń

  Jesteś jedną z Beauty Boss, prowadzisz własny salon kosmetyczny lub fryzjerski i zastanawiasz się co zrobić aby jak najszybciej wrócić na właściwe tory kiedy świat po epidemii koronawirusa powoli zacznie wracać do normy? W naszym artykule znajdziesz kilka rad, które mogą Ci pomóc wrócić na rynek z sukcesem i jak najszybciej wypełnić gabinet zadowolonymi klientkami. 

  Czytaj więcej
 • Problemy i komplikacje związane z depilacją twarzy.
  Problemy i komplikacje związane z depilacją twarzy.
  4465 Wyświetleń

  Depilacja twarzy, jak każdy inny zabieg, związana jest z ryzykiem, na które każdy profesjonalista powinien być dobrze przygotowany. Przyczynami komplikacji mogą być czynniki chemiczne, fizyczne i mechaniczne. Wszystkie z nich omówimy w poniższym artykule bardzo dokładnie, tak byś mogła uniknąć stresujących sytuacji podczas wprowadzania nowego zabiegu do swojego salonu, a jeśli już posiadasz doświadczenie w depilacji to być może zainteresuje Cię kwestia depilacji u osób po przebytej chorobie...

  Czytaj więcej
 • Higiena i pielęgnacja w stylizacji rzęs
  Higiena i pielęgnacja w stylizacji rzęs
  5319 Wyświetleń

  Higiena i pielęgnacja okolic oczu to kluczowy element, o jaki powinna dbać zarówno stylistka, jak i klientka. Czy wiesz, że jedną z najczęstszych przyczyn słabej trwałości aplikacji jest złe przygotowanie rzęs do zabiegu bądź zaniechanie odpowiedniej pielęgnacji po zabiegowej?  Stylistko!  Jeżeli problem podwyższonej retencji jest rzeczą, na jaką skarży się wiele klientek i zastanawiasz się, jak prawidłowo przygotować rzęsy do zabiegu stylizacji - koniecznie przeczytaj ten artykuł....

  Czytaj więcej
Showing 1 to 12 of 18 (2 Pages)